دو و میدانی نیازمند حمایت ویژه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:35 - شنبه 29 شهريور 1399
کد خبر : ۷۶۰۱۷۴
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
قهرمانان ورزش دو ومیدانی خواستار توجه بیشتر به ورزش دو ومیدانی و حمایت بیشتر از ورزشکاران این رشته شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 احسان حدادی رکورددار پرتاب دیسک آسیا در برنامه نبض ورزشی گفت: دو ومیدانی هنوز خیلی کار دارد تا به روز‌های اوجش برگردد، قطعا برگزاری چنین مسابقاتی می‌تواند به ورزشکاران و ورزش دو ومیدانی ما کمک کند منتهی باید ورزشکاران برجسته و قهرمانان کشور‌های دیگر هم حضور داشته باشند تا ورزکاران جوان از آن‌ها الگو بگیرند.

احسان حدادی با بیان این که هر کس به فدراسیون می‌آید با نیت خوب می‌آید و تلاشش را می‌کند تا بهترین عملکرد و نتیجه را داشته باشد افزود: فدراسیون به هر حال باید از ورزشکاران حمایت کند و در کنار ورزشکاران باید ناظر و سرپرست و مربی حضور داشته باشد.

او درباره خودش هم گفت: من فعلا حضور فیزیکی مربی را کنار خودم ندارم.

هادی سپهرزاد قهرمان پیشین ده گانه آسیا هم از این که برخی از ورزشکاران در مسابقات رکورد‌های خوبی کسب کردند ابراز خوشحالی کرد، اما گفت: این نتیجه حمایت فدارسیون نیست بلکه نتیجه تلاش و همت هیئت‌های دوومیدانی استان‌ها و شهرستان هاست و فدراسیون با این که باید بیشتر تلاش و حمایت کند فقط از نتیجه کار بهر مد می‌شود و فدراسیون هیچ کاری نمی‌کند در رشته‌های دیگر کدام ورزشکار بدون مربی تمرین می‌کند؟ فدراسیون با حمایت‌های مالی اش و دیگر پشتیبانی‌ها می‌تواند کمک کند فشار و اضطراب ورزشکاران کم شود. همین عملکرد است که باعث شده ۱۰ سهمیه مستقیم المپیک به ۲ سهمیه کاهش یافته است.

او همچنین خواهان استفاده بیشتر از مربیان داخلی شد.

سجاد مرادی قهرمان پیشین دو ومیدانی هم گفت: همه زحمت کشیده اند و کار‌های خوبی انجام گرفته و همه باید دست به دست هم بدهیم و به تیم ملی کمک کنیم.

او گفت: حمایت‌های مالی باید بیشتر باشد و اسپانسر‌ها باید ورود کنند و وضع دو ومیدانی بهتر خواهد شد و ما باید باشگاه‌ها را تقویت کنیم و قوی‌تر کنیم و اگر باشگاه قوی داشته باشیم زحمت مالی فدراسیون برداشته می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۲°