تاکید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بر مقابله سپاه با دشمنان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:43 - پنجشنبه 13 آذر 1399
کد خبر : ۷۶۰۴۸۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بیانیه‌ای از فرماندهان سپاه مجدانه می‌خواهد با صلابت، همچون گذشته خار چشم دشمنان باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، متن کامل بیانیه این شورا به این شرح است:

باسمه تعالی
اگر سپاه نبود، کشور نبود

ملت شریف، آزاده و حماسه آفرین ایران اسلامی
روز‌های سرنوشت سازی که پشت سر می‌گذاریم، میدان آزمایش جدیدی را برای شما سرافرازان، از پس چهل سال فراز و فرود رقم زده است. شیطان اکبر، چنین طراحی کرده است که برای خاموش کردن ندای حق طلبی در سکوت ظلمانی حاکم بر جهان مرعوب شده، علاوه بر هجمه‌ی نظامی و فرهنگی و اقتصادی، هجمه‌ی رسانه‌ای را به عنوان آخرین تیر در ترکش به کار گیرد، تا روحیه استکبارستیز بناکنندگان تمدن نوین اسلامی را خرد کند.

امپراطوری رسانه‌ای دشمن، تلاش کرد از ترور زبونانه و حقیرانه‌ی قهرمان و مرد فاتح محور مقاومت، تصویرسازی کند، تا نیت و رفتار پلشت خود را موجه جلوه دهد و همزمان، با چنگ و دندان نشان دادن، عملیات مرعوب سازی را در دستور کار قرار داد. اما برگزاری تشییع و تجلیلی شگفتی ساز و منحصربه فرد در تاریخ بشریت، رفراندومی دشمن شکن برای گفتمان مقاومت رقم زد، آنچنان که هیچ هجمه‌ی رسانه ای، قادر به کنترل و تقلیل امواج آگاهی بخش حضور معنی دار مردمی نشد.

متعاقب این پیروزی راهبردی و نقطه‌ی عطف سرمایه ساز، سیلی دشمن شکن موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هیمنه و ابهت پوشالی اشغالگران آمریکایی، تمام توان رسانه‌ای دشمن را به میدان آورد، تا با کوچک انگاری و سانسور، از بازتاب وسیع تحقیر و خفتی که متحمل شدند، بکاهد و بوق‌های تبلیغاتی استکبار، مترصد فرصتی بودند که از نقش آفرینان تاریخ ساز این عرصه، انتقام بگیرند. از این رو، اشتباه انسانی و فنی پدافند هوایی که در شرایط جنگی و حساس مقابله با تحرکات احتمالی دولت تروریست آمریکا رخ داد و موجب جان باختن گروهی از هموطنان عزیز و برخی اتباع دیگر کشور‌ها گردید، برای چنین نیت شومی هدفگذاری شد.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، ضمن عرض تسلیت مجدد و اظهار همدردی عمیق با داغ دیدگان و خانواده‌های ایرانی و غیر ایرانی که عزیزانشان را در این حادثه دلخراش از دست دادند، اذعان می‌نماید که هر قلب سلیمی از عمق این فاجعه‌ی تلخ و دردآور متأثر است و فارغ از نقد فرآیند اطلاع رسانی در خصوص حادثه، مواجهه‌ی صریح و صادقانه‌ی ستاد کل نیرو‌های مسلح را در کنار برخورد قانونی با مسببان قاصر یا مقصر، التیام بخش و مسئولانه می‌داند.

اما پر واضح است که هجمه به سردار افتخارآفرینی که از جبهه‌ی نبرد موشکی با آمریکای پرمدعا، پیروزمندانه بازگشته و تنها چند روز از مواجهه عزت آفرین، مقتدرانه و دشمن شکنش گذشته است، تکمیل سناریوی آمریکایی تلقی می‌شود، با این هدف که با ترور شخصیت، فرمانده توانمند و خدوم نیروی هوا فضای سپاه را از میدان خارج کند. امثال سردار حاجی زاده، حاج قاسم‌های زنده‌ای هستند که مردم انقلابی اجازه نخواهند داد کشور از ظرفیت کم نظیرشان محروم گردد و فضای اتحاد و انسجام روحیه بخش، امیدآفرین و پیش برنده‌ای که به برکت خون ریخته شده در آن " شهادت بزرگ " بر کشور حکمفرما شد، آسیب ببیند.

اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که ظرف چهل سال گذشته، چهل و یک هزار شهید تقدیم میهن اسلامی نموده و در کنار ارتش پر افتخار جمهوری اسلامی، امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورده است، در توطئه‌ای شوم، آماج حملات کینه توزانه‌ی عده‌ای معاند قرار می‌گیرد و خدمات بی نظیرش در عرصه‌ی خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی و امداد و نجات و بومی سازی فناوری‌های پیشرفته، نادیده انگاشته می‌شود و نقش بی بدیل این نیروی مخلص در برقراری امنیت پرواز در سه دهه‌ی گذشته نادیده انگاشته می‌شود و فضای مجازی و رسانه ای، آلوده به تیر‌های زهرآگین حقد و کینه‌ی آمریکا و مزدوران داخلی و خارجی او می¬گردد، باید ریشه¬ی ماجرا را شناخت و کانون اصلی این جوسازی‌های مسموم را جستجو کرد؛ و البته شما مردم غیور، به شایستگی ریشه‌ی دروغ پراکنی و تزویر را می‌شناسید.
 
در تاریخ این مرز و بوم، منفورتر و فریب کارتر از دولت انگلیس سراغ نداریم و در شرایطی که سفیر جسور این دولت استعماری، به صورت میدانی و مستقیم صحنه گردان فتنه می‌شود و پس از رسوایی، به جای عذرخواهی رسمی، طلبکارانه، وقاحت دولت متبوعش را به رخ می‌کشد، رشته این دور تلاش دشمنان هم، برای ایجاد ناامنی، با هوشیاری آحاد مردم شریف خواهد گسست و ناکام خواهد ماند.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، به نمایندگی از ائمه محترم جمعه کشور، از فرماندهان سلحشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به ویژه سردار سلامی و سردار حاجی زاده که متواضعانه و اخلاق مدارانه، در رثای این واقعه تکان دهنده و اسفناک، آرزوی مرگ کردند، مجدانه می‌خواهد که در کنار قبول مسئولیت و پیگیری کشف دلایل بروز خطای فنی و انسانی و اعمال قانون، در این تجربه تلخ متوقف نشوند (که نخواهند شد) و با صلابت و مستحکم، همچون گذشته خار چشم دشمنان باشند (که البته خواهند بود) و در دفاع از امنیت این مرز و بوم و در پشتیبانی از محور مقاومت در عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جهاد شبانه روزی خود را ادامه دهند (که به فضل الهی ادامه خواهند داد) و سرمایه‌ی اعتماد مردم فهیم و وفادار و روحانیت انقلابی و دعای خیر رهبر عزیزتر از جانمان (مدظله¬العالی) را پشت و پناه خود بدانند.

باشد که زنجیره خفت و خواری دشمنان ایران و اسلام، با تدابیر داهیانه فرمانده معظم کل قوا و همت والای رزمندگان، به انقلاب مهدی موعود (ارواحنالتراب مقدمه الفداء) متصل گردد. ان شاء الله

والسلام علی عبادالله الصالحین
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۱°