سیاست دولت؛ واگذاری سریع سرخابی‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:21 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۷۶۰۵۲۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور در جلسه گزارش روند واگذاری استقلال و پرسپولیس: سیاست دولت واگذاری هر چه سریعتر شرکت‌های دولتی از جمله استقلال و پرسپولیس است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه گزارش روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور آقای اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان‌های خصوصی سازی و بورس در دفتر معاون اول برگزار شد.

معاون اول رئیس جمهور با قابل قبول خواندن تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان و سازمان‌های خصوصی سازی و بورس برای واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس گفت: سیاست دولت و شخص آقای روحانی رئیس جمهور واگذاری هر چه سریع‌تر شرکت‌های دولتی از جمله این دو باشگاه است.

وی افزود: رضایت هوادران پر شمار استقلال و پرسپولیس و مردم باید مد نظر باشد و البته وزیر ورزش و جوانان به این مورد توجه زیادی دارد و مایه خرسندی است.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: امیدوارم با خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شاهد رشد بیشتر فوتبال باشگاهی و در نهایت ارتقای کیفیت بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران باشیم.

آقای جهانگیری گفت: وزارت ورزش و جوانان با سازمان‌های بورس و خصوصی سازی در اجرای قانون خصوصی سازی برای واگذاری این دوباشگاه همکاری خوبی دارند.

معاون اول رئیس جمهور افزود: واگذاری هر چه سریعتر دو باشگاه فرهنگی ـ ورزشی استقلال و پرسپولیس مورد تاکید دولت است و امیدوارم به زودی و با طی مراحل کارشناسی و فنی این اتفاق خوب بیفتد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۰°