امدادرسانی به سیل زدگان فقط با بالگرد‌ها میسر است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:50 - شنبه 29 شهريور 1399
کد خبر : ۷۶۰۵۶۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
امیر دریادار حسین خانزادی با اشاره به تخریب راه‌های ارتباطی و صعب العبور بودن روستا‌ها و شهر‌های استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان گفت: تنها راه امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری به مردم در گرفتار سیل تنها با اعزام و حضور بالگرد‌ها میسر است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش همزمان با ششمین روز از وقوع سیل در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان امیر دریادار حسین خانزادی با حضور در چندین روستای سیل زده از نزدیک در جریان امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری در بین مردم قرار گرفت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه ما به واسطه حضور دائمی خود در استان‌های جنوبی کشور همواره در حال آماده باش میباشیم، افزود: نیروی دریایی ارتش از همان لحظات اولیه سیل با تجهیزات کامل، متنوع و گسترده امداد رسانی را شروع و تا این لحظه دوش تا دوش دیگر سازمان‌ها به مردم خدمت رسانی و کمک می‌کند.

وی با اشاره به اینکه استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان با توجه به اینکه دچار پراکندگی جمعیت در بین شهر‌ها و روستا‌های خود می‌باشد خاطرنشان کرد: بالگرد‌ها و نیرو‌های تفنگداران، تکاور و غواص نیروی دریایی ارتش در تمام مناطق صعب العبور در حال امدادرسانی می‌باشد و به همین واسطه هیچ کمکی به صورت استمراری و متمرکز انجام نمی‌شود و تنها راه امدادرسانی و کمک و توزیع اقلام بین مردم توسط بالگرد‌ها میسر است.

بر اساس این گزارش در حال حاضر سه فروند بالگرد نیروی دریایی ارتش در استان سیستان و بلوچستان و سه فروند دیگر در استان هرمزگان شهرستان جاسک در حال امدادرسانی و کمک میباشد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۲°