تاکید مسئولین بر وحدت و پیروی از ولایت در نماز جمعه تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 09 آذر 1400
کد خبر : ۷۶۰۶۱۲
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
مقامات حاضر در نماز جمعه امروز تهران به امامت مقام معظم رهبری بر پیروی از ولایت فقیه، انسجام بیشتر با مردم، تکیه به ظرفیت ها و داشته های داخلی را از جمله نیاز امروز میهن اسلامی می دانند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور، اتحاد، وحدت و یکپارچگی را نیاز امروز کشور اعلام کرد و گفت: باید به اهداف بلند انقلاب با تلاش و جهاد پیگیر نیاز دارد. امروز روحیه مردم برای ایستادگی بیشتر است.

رئیس قوه قضاییه گفت: انسجام ملی از ویژگی‌های بسیار مهم ملت ایران است. امیدوارم خداوند متعال به ملت و مسئولین توفیق دهد تا در جهت رهنمود‌های رهبری حرکت کنند.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: امروز ضروری‌ترین نیاز کشور در عرصه سیاست داخلی همین وحدت، انسجام، هماهنگی و همکاری است.

صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، گفت: مسئولان هر چقدر با صداقت و اخلاص با مردم صحبت کنند، وحدت نیز بیشتر می‌شود.

علی عسکری رئیس رسانه ملی تلاش بیشتر را بعنوان نیاز امروز میهن اعلام کرد.

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان جلوگیری از فقر و ضعف گفت: زمانی که ما صاحب قدرت هستیم و دست‌ها و مشت هایمان پر است دشمنان ما قادر به شکست ما نیستند.

سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به تجربه ۴۰ ساله کشور نیاز امروز میهن را اتحاد وامیدبه آینده اعلام کرد و گفت: فقدان حاج قاسم سلیمانی بسیار سخت است، اما مردم احساس نکنند شکافی ایجاد می‌شود باید با انگیزه بیشتری در صحنه بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶.۵۱°    ۱۸.۷۹°