جزئیات سهمیه‌بندی سوخت سواری های کرایه براساس پیمایش

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:24 - پنجشنبه 08 خرداد 1399
کد خبر : ۷۶۰۷۴۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر گفت: دریافت سهمیه سوخت برای سواری‌های بین شهری از اسفندماه مشروط به پیمایش است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
داریوش باقر جوان به خبرنگار ما گفت: هنوز ۲۵ درصد از ناوگان سواری کرایه در سامانه مربوطه ثبت نام نکرده‌اند که تا پایان بهمن ماه باید کارکرد ناوگان را به مراکز مربوطه اعلام کنند تا وزارت نفت براساس میزان پیمایش سقف سوخت یارانه‌ای را برای رانندگان اعلام کند.

او اعلام کرد: براساس اطلاعاتی که رانندگان در سامانه مربوطه ثبت کرده‌اند مابه التفاوت سوخت به شماره شبای افراد واریز می‌شود.

باقرجوان با بیان اینکه به رانندگان جامانده از ثبت نام در سامانه یک ماه مهلت داده شده است، گفت: در حال حاضر ۳۳ هزار خودروی فعال در این ناوگان وجود دارد که هنوز اطلاعات ۶هزار خودرو وارد این سامانه نشده است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر ادامه داد: بسیاری از این جمعیت ۶هزاری به دلایلی مانند وضعیت خودرو هنوز نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند؛ بنابراین فرصت داده شده تا رانندگان بتوانند این مسائل را رفع کنند. در فرصت داده شده هم ٧۵٠لیتر سوخت به تمام ناوگان اختصاص می‌یابد.

او با بیان اینکه سازو کار ثبت نام این رانندگان که دارای خودروی لیزینگی یا وکالتی هستند آماده کرده‌ایم، گفت: رانندگان می‌توانند برای پیگیری این موضوع به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراجعه کنند.

باقر جوان با تاکید بر اینکه تمام تردد‌های خودرو‌های این ناوگان برای تخصیص سوخت یارانه‌ای محاسبه می‌شود، گفت: تردد‌های پِرت رانندگان از جمله برگشت یک سرخالی هم ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۴°