تنگ تر شدن حلقه حفاظتی مکرون

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:31 - يکشنبه 04 اسفند 1398
کد خبر : ۷۶۰۷۷۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
نشریه لوفیگارو نوشت: با توجه به رخداد‌های بی سابقه چند روز گذشته، سطح حفاظت از رئیس جمهور فرانسه افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نشریه لوفیگارو با اشاره به حوادث و رخداد‌های بی سابقه در چند روز گذشته، نوشته است: " رئیس جمهور فرانسه بدون شک تنها شخصی است که در حال حاضر، با بیشترین تهدیدات روبروست. "
در همین رابطه و با توجه به شرایط حساس کنونی؛ منابع امنیتی کاخ ریاست جمهوری فرانسه (الیزه) اعلام کرده اند که امانوئل مکرون از بالاترین سیستم ایمنی و حفاظتی برخوردار شده است. هجوم گروهی از معترضان برای ورود به صحن سالن تئاتری که مکرون و همسرش سرگرم دیدن نمایش بودند و آتش زدن رستوران مورد علاقه مکرون؛ زنگ خطری برای مکرون است که هدف اصلی مخالفان قرار گرفته است.
به گفته این نشریه، پس از این حوادث؛ حلقه حفاظتی و امنیتی مکرون در تمام ۲۴ ساعت به صورت آماده باش کامل به سر برده و برای دیدار‌ها و جابه جایی رئیس جمهور وظیفه بسیار حساس در ابعاد میلیمتری حفاظتی برعهده خواهند داشت.
این روزنامه در ادامه می‌نویسد که عملیات خشونت بار ضد برنامه اصلاحی بازنشستگی چندین برابر شده و ابعاد نگران کننده‌ای بخود گرفته است. این رخداد‌ها با اهدافی که به مکرون و دولت اش مرتبط بوده است صورت می‌گیرد، اما این سئوال مطرح است که آیا این حوادث به صورت اتفاقی است؟ یا با طرح و برنامه ریزی قبلی همراه است؟ برای الیزه و دولت؛ هجوم به سالن تئاتری که مکرون در آنجاست، آتش زدن فرمانداری یکی از شهر‌ها، هجوم به ساختمان شهرداری لو اَور در ۱۲ ژانویه با این احتمال که ادوار فیلیپ نخست وزیر کنونی و شهردار سابق این شهر در آنجا حضور دارد و آتش زدن عمدی رستوران مورد علاقه رئیس جمهور و امتناع برخی از وزرا به حضور در مراسم تبریک سال نو میلادی از مواردی است که دولت و مسئولان را بسیار نگران کرده است.
برچسب ها: مکرون ، حفاظت ، حلقه ، تنگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۶°