دیپلماسی ورزشی ما ضعیف است

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:30 - پنجشنبه 08 خرداد 1399
کد خبر : ۷۶۴۲۷۸
تاریخ انتشار : جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
کارشناس فوتبال: برخورد ما در موضوع AFC منفعلانه و دیرهنگام بود و این کیفیت مدیریت ورزشی، روزهای خوبی را برای ورزش ما رقم نخواهد زد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 صادق رئیسی کیا کارشناس فوتبال در برنامه نبض ورزش شبکه خبر گفت: ما در کمیته‌های مهم کنفدراسیون آسیا از جمله کنفدراسیون مسابقات حضور نداریم درست است دوستان زحمت خیلی زیادی کشیده اند، ولی در دقیقه نود و بعد از این که تصمیم‌ها گرفته شده، حرف من این است که با این کیفیت مدیریت ورزشی ورزش ما روز‌های خوبی نخواهد داشت و دیپلماسی ورزشی ما در حد صفر است، بعد از اتفاقی که با عربستان افتاد انتظار می‌رفت که مدیران ما هوشمندانه و فعالانه‌تر عمل کنند تا شاهد این دست مسائل نباشیم.

این کارشناس گفت: البته در این که تصمیم کنفدراسیون غیرمنطقی، غیر عادلانه و سیاسی بوده شکی نیست.

انصاری فر مدیرعامل پرسپولیس نیز با دفاع از تلاش و دستاوردشان در مذاکرات کنفدراسیون آسیا گفت: موضع گیری قاطع ما با عث شد کنفدراسیون آسیا عقب نشینی کند و ما در این پروژه برنده شدیم اگر این اتفاق نمی افتاد ما ۲ تا ۳ سال محروم می‌شدیم و این خطر تیم ملی ما را هم تهدید می‌کرد و به علت ضرر و زیان اسپانسر‌ها جریمه مالی هنگفتی هم می‌شدیم و از طرف دیگر مثل قضیه عربستان کلا از میزبانی محروم می‌شدیم. آن‌ها که انتقاد می‌کنند یا در جریان کل ماجرا نیستند یا دستی در آتش تیم‌های باشگاهی ندارند.

شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال هم از دستاورد مذاکره با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا دفاع کرد و گفت البته ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا بی کس و کار نیستیم و ایرانیان زیادی آنجا مشغول هستند از جمله در کمیته داوران، کمیته بانوان و ... و نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال هم ایرانی است منتهی ما در شرایط سیاسی و منطقه‌ای و اقتصادی‌ای گیر افتاده ایم که همه مسایل ما را درگیر کرده است.

خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال هم در ارتباط تلفنی با برنامه گفت: تیم استقلال در شرایط خوبی است و آماده است که بازی خوبی ارائه کند.

او با بیان این که بازیکنان ۴۰ درصد پرداختی شان را گرفته اند افزود: روحیه بازیکنان خوب است و با حمایت هواداران ایرانی در امارات شاهد بازی خوبی خواهیم بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۴°