نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:42 - يکشنبه 04 اسفند 1398
کد خبر : ۷۶۴۷۸۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: اگر مواردی از تبلیغات زودرس وجود داشته باشد، قوه قضاییه و هیئت نظارت ستاد انتخابات به آن رسیدگی می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
موسوی درباره آخرین فعایت‌ های ستاد انتخابات کشور برای اجرای انتخابات مجلس اظهار کرد: فرمانداران و بخشداران در حال تعیین شعب حوزه‌های انتخابیه هستند و پس از تعیین شعب، اعضای شعبه‌ها نیز توسط فرمانداران و بخشداران تعیین می‌شوند.
 
هنوز تعداد شعب سراسر کشور نهایی نشده است و هرگاه تعیین شعب توسط فرمانداران و بخشداران نهایی شود، تعداد شعب مشخص و اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: دوره‌های آموزشی ستاد انتخابات کشور ادامه دارد و برای مربیان انتخابات، دوره آموزش‌های نهایی برگزار می‌شود تا آن‌ها آموزش‌ها را به اعضای هیئت های اجرایی وشعب منتقل کنند.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه شورای نگهبان اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان را روز ۲۲ بهمن به وزارت کشور اعلام می‌کند، تصریح کرد: روز ۲۳ بهمن نیز فرمانداران این اسامی را اعلام خواهند کرد.
 
وزارت کشور منتظر شورای نگهبان برای اعلام این اسامی است.

موسوی درباره تعداد واجدین شرایط رای دادن در انتخابات اظهار کرد: در حال دریافت این اطلاعات به تفکیک استان‌ها، شهرستان‌ ها و حوزه‌های انتخابیه هستیم و پس از نهایی شدن، این آمار اعلام خواهد شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین تاکید کرد: احراز هویت رای‌دهندگان صددرصد الکترونیکی خواهد بود، اما هنوز درباره استفاده از صندوق الکترونیکی با شورای نگهبان به توافق نرسیده‌ایم ونشست‌های ما با شورای نگهبان ادامه دارد.

وی در پایان با بیان اینکه هیئت بازرسی ستاد انتخابات کشور نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس دارد، گفت: اگر مواردی از تبلیغات زودرس وجود داشته باشد، قوه قضاییه و هیئت نظارت ستاد انتخابات به آن رسیدگی می‌کنند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۶°