مشکل پروانه فیلم های ویدئویی سال آینده حل می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:02 - چهارشنبه 22 مرداد 1399
کد خبر : ۷۶۶۳۸۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
دبیر جشنواره فیلم فجر: با جلساتی که در سازمان سینمایی برگزار شده احتمالا سال آینده دیگر پروانه ویدئویی و سینمایی نخواهیم داشت و پروانه ساخت فیلم صادر خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 ابراهیم داروغه زاده در برنامه شهر فرنگ با اشاره به استقبال خیلی خوب از جشنواره فیلم فجر گفت: از همان ساعات اول تمام بلیت‌های مردمی فروش رفت، ۹ هزار و ۵۰۰ صندلی پیش بینی شده بود که همه فروخته شده و درصد خیلی کمی برای گیشه در نظر گرفتیم که در ایام جشنواره فروخته می‌شود و حداقل در سانس‌های فوق العاده شانس دیدن فیلم وجود خواهد داشت.

او گفت: امسال هم در مراکز استان‌ها فیلم‌های جشنواره نمایش داده خواهد شد.

داروغه زاده گفت: طبق روال سال گذشته رای مردمی به صورت اینترنتی اخذ می‌شود و همه آن‌ها که بلیت تهیه کرده اند می‌توانند از این طریق شرکت کنند.

دبیر جشنواره فیلم فجر گفت: در جشنواره فیلم فجر هر فیلمی که واجد شاخص‌های هنری و مضمونی باشد نمایش داده می‌شود و امسال تنوع فیلم‌ها زیاد است حتی فیلم کمدی هم داریم و تا الان هم استقبال از فیلم‌ها خوب بوده و باید در طول جشنواره دید چه اتفاقی می‌افتد و نظر منتقدان چیست.

داروغه زاده گفت: ریشه اعتراض‌ها و حرف‌هایی که درباره مهندسی جشنواره و اعمال فشار و غیر آن زده می‌شود همه از آنجاست که فقط ۲۲ فیلم می‌تواند به جشنواره راه یابد درحالی که ۸۰ فیلم داوطلب حضور در جشنواره بودند به هر حال باید در این شرایط انتخاب کرد از میان آثار و اتفاقا امسال فیلم‌های اجتماعی بیشتر است نسبت به گونه‌های دیگر.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °