وقت کشی به ضرر تیم ملی است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:51 - سه‌شنبه 01 مهر 1399
کد خبر : ۷۶۶۷۵۵
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
خداداد عزیزی: وقتی در فروردین بازی های مقدماتی جام جهانی شروع می شود پس نباید وقت را برای انتخاب سرمربی تیم ملی از دست داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

خداداد عزیزی کارشناس فوتبال در ارتباط تلفنی با برنامه نبض ورزشی گفت: مشکل اصلی ما بر سر انتخاب سرمربی نیست و چاره ای جز انتخاب آقای علی دایی و قلعه نوعی نداریم. اکنون با توجه به مشکل مالی و پرداخت به مربیان خارجی باید به دنبال مربی داخلی باشیم و نباید افکار عمومی را برای انتخاب سرمربی بهم بریزیم.

وقت کشی به ضرر تیم ملی است

او افزود: هر روزی که از دست می دهیم به ضرر تیم ملی و فوتبال ماست پس نباید زمان را از دست داد چون باید از بین دو گزینه اعلام شده یکی انتخاب شود.

خداداد عزیزی گفت: وقتی اختیارات و امکانات لازم همانطور که در اختیار سرمربی خارجی قرار می گیرد در اختیار مربیان داخلی نیز قرار گیرد به همان نسبت به موفقیت خواهیم رسید.

او افزود: اکنون با توجه به تحریم ها نمی توانیم مربی خارجی انتخاب کنیم بنابراین وقت تلف کردن است که همچنان مربی خارجی را تاکید کنیم چون اکنون فقط باید مربی داخلی انتخاب شود. 

وقتی در فروردین بازی های مقدماتی شروع می شود پس نباید وقت را از دست داد. 

اکبر محمدی  عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه فوتبال دو دوره به جام جهانی رفته انتظارات از تیم ملی بالاست بنابراین مسئله تعیین سرمربی تیم ملی باید با تدبیر انجام شود.

وقت کشی به ضرر تیم ملی است

محمدی گفت: رایزنی های لازم برای انتخاب سرمربی انجام شده است و در هفته آینده احتمالا اعلام خواهد شد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره ملاک های فدراسیون در انتخاب سرمربی گفت: با توجه به رویکرد نتیجه محوری که در فوتبال ما وجود دارد نیاز به استاندارد سازی و مدیریت خوب تیم داریم. پیشرفت تیم ملی به لحاظ فنی و یکسو سازی تیم بسیار مهم است که آقای کارلوس کی روش توانسته بود از نظر فنی تیم را ارتقا دهد.

حمید درخشان  کارشناس فوتبال گفت: الان زمان برای انتخاب مربی خارجی کم است . تضمینی برای موفقیت نیست، شناخت کافی ندارد و در این مدت زمان کم تا جام جهانی شناخت کامل انجام نمی شود.

وقت کشی به ضرر تیم ملی است

او افزود: مسئله مهمتر این است که هرکسی بعنوان سرمربی انتخاب شود باید عزم ملی برای حمایت  و موفقیت وی داشته باشیم.

حمید درخشان افزود: نکته مهم این است که اختیارات کاملی که به مربی خارجی داده می شود به مربی داخلی نیز داده شود تا نظم و انصباط لازم به تیم ملی برگردد و  به دلیل بازی های حساس  پیش روی تیم ملی  نباید هیچگونه تبعیضی دیده شود.

وقت کشی به ضرر تیم ملی است

علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال در ارتباط تلفنی گفت: جلسات قطعی و نهایی برای انتخاب سرمربی تیم ملی برگزار خواهد شد و تا اواسط هفته پیش رو نتیجه اعلام خواهد شد. 

او افزود: گزارشات کمیته فنی به هیئت رئیسه ارسال خواهد شد و براساس اعلام نتایج از سرمربی آینده تیم ملی همچون گذشته حمایت های لازم انجام خواهد شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۹°    ۳۰°