آغاز ساخت ۲۰۰ هزار مسکن کارگری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 08 مرداد 1400
کد خبر : ۷۶۷۶۴۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران کشور با کمک وزارت راه و شهرسازی عملیاتی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از ایرنا ابراهیم صادقی فر روز دوشنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر ویژه جامعه کار و تلاش استان البرز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با احداث این واحد‌ها بخشی از دغدغه جامعه کارگری کشور مرتفع می‌شود.

وی ادامه داد: جامعه کار و تولید همیبشه در عرصه‌های جنگ، سازندگی و دیگر عرصه‌ها پای کار بوده و موجب دوام انقلاب شده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه و اجتماعی با بیان اینکه جامعه کارگری همواره وفادارترین قشر به انقلاب بوده است، گفت: این قشر شریف همیشه در جهت تقویت و دوام انقلاب اسلامی گام برداشته است.

وی در خصوص اولویت برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سال آتی توضیح داد: برنامه‌های زیادی در حوزه کارگری دیده شده که مهمترین آن‌بحث تامین مسکن کارگری است.

صادقی ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای عالی کار و همچنین روابط کار از مدت‌ها پیش بحث‌های مربوط به تقویت سبد معیشتی کارگران را شروع کرده اند و به یقین اتفاقات خوبی در این حوزه رقم خواهد خورد.

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشت: برای جبران ضعف‌هایی که در نتیجه تحریم و تورم در کشور رخ داده است، این وزارتخانه برنامه‌هایی دارد که تا آخر سال جاری اعلام خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °