بهره برداری از طرح های دانشگاه های فنی و حرفه ای با حضور جهانگیری

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:17 - سه‌شنبه 19 فروردين 1399
کد خبر : ۷۶۷۸۳۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
همزمان با دهه فجر طرح‌ های عمرانی، ورزشی، رفاهی و نیروگاه های خورشیدی دانشگاه فنی و حرفه ای در سراسر کشور رونمایی و افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این طرح ها در اجلاس سراسری رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری رسیدند.
 
 


معاون اول رئيس جمهور در این مراسم با بيان اينكه ايران، مرزهاي پهناور و نفوذ گسترده اي در جهان دارد و مي تواند روابط خودش را حل كند گفت : امريكا نمي تواند اقتصاد ايران را حبس كند.
 
اسحاق جهانگيري افزود: ملت بزرگ ايران با دست خالي اما با انسجام و اتحاد و همدلي به رهبري امام (ره) ، انقلاب را به پيروزي رساندند، انقلابي با آرمان هايي مثل آزادي ، استقلال، عدالت، توسعه و پيشرفت كه ملت ايران در دهه هاي مختلف به دنبال آن بودند.
 
وي اضافه كرد : پس از گذشت ۴۱ سال ما همچنان به دنبال همان آرمان ها هستيم و نسل به نسل بايد دنبال شود تا مردم بتوانند روز به روز نقششان را در اداره كشور تعيين كننده تر ببينند و هر چه اين اتفاق بيشتر بيفتد معنايش اين است كه ما به آرمان ها نزديك تر شده ايم اما هر چه مردم ببينند نقششان در اداره حكومت كم مي شود، حس مي كنند داريم از آرمان ها فاصله مي گيريم.
 
معاون اول رئيس جمهور گفت: دانشگاه هاي كشور به عنوان مهم ترين مراكزي هستند كه مطالعه و آسيب شناسي مي كنند كه ما چقدر به آرمان ها نزديك شده و چه نقاط ضعفي داشته ايم كه بايد اصلاح شود.
 
آقاي جهانگيري افزود: امروز ما شاهد سخت ترين و بي سابقه ترين تحريم هايي هستيم كه آمريكا عليه كشوري وضع كرده است.
 
وي افزود: فارغ از وضع كننده تحريم كه چه كسي ، چه شخصي و چه دستگاهي است نكته مهم اكنون آن است كه چه كسي پشت آن قرار دارد مثلا نفت ايران هميشه از اول انقلاب تحريم بوده است ، آمريكا و برخي كشورها نمي خريدند اما در عوض ده ها كشور ديگر مي خريدند و ما مشكلي از اين جهات نداشتيم.
 
آقاي جهانگيري با بيان اينكه اكنون امريكا ساختاري ايجاد كرده كه پيگير وضعيت تحريم ها عليه ايران است ،گفت: ما به ظاهر با تحريم امريكا مواجهيم اما درواقع امريكا ساختاري در كشورها ايجاد كرده است كه وضع تحريم ها را پيگيري مي كند. اين بي سابقه ترين تحريم و بدترين اتفاقي است كه رخ داده است.
 
وي افزود: از محل پول خودمان يك ريال اگر بخواهيم جابجا كنيم، آمريكايي ها اجازه نمي دهند و اينكه مي گويند ما از جهت دارو و مواد غذايي محدوديتي نداريم ، دروغ مي گويند.
 
معاون اول رئيس جمهور گفت : اما آنها ، يا كشور ايران را نشناخته اند و يا مردم ايران را نمي شناسند و يا اطلاعي از اقتصاد ايران ندارند كه بيش از ۷۰ ميليارد دلار حجم مبادلات اقتصاد ايران است. راه هايي بلد هستيم كه مي تواند روابط خودش را حل كند.
 
 
در اين مراسم به دستور معاون اول رئيس جمهور، طرح هاي متعدد عمراني، آموزشي و ورزشي دانشگاه هاي فني حرفه اي استان هاي فارس، همدان، خراسان جنوبي، اصفهان و... از طريق ويديو كنفرانس افتتاح شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹°    ۱۵°