طرح هایی که در ششمین روز دهه فجر افتتاح شدند

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:52 - چهارشنبه 20 فروردين 1399
کد خبر : ۷۶۸۴۲۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
در ششمین روز از فجر چهل و یکم از صد‌ها طرح عمرانی، اقتصادی، صنعتی، ورزشی و زیربنایی در ده‌ها شهر کشور بهره برداری شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، هزار و ۳۵۰ واحد مسکونی ویژه محرومان در کرمان افتتاح شد.
 
آقای نوبخت همچنین از آغاز نوسازی و بهسازی هزار واحد مسکونی سیل اخیر در استان کرمان خبرداد و افزود: این واحد‌ها نیز تا کمتر از شش ماه آینده تحویل می‌شوند.


***با حضور وزیر راه و شهرسازی در استان فارس هم طرح توسعه فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی لارستان به بهره برداری رسید. این طرح توسعه، پارکینگ هوایی، ترمینال، مرکز دوربین‌های مداربسته و محوطه سازی را شامل می‌شود.
 
برای اجرای این طرح ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است. عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تامین مسکن هم، همزمان در لارستان فارس آغاز شد.
 
در مرحله نخست این طرح، هزار و ۸۰۰ واحد در استان ساخته شده و تا سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد.

***۱۰طرح کشاورزی، صنعتی، تولیدی و فرهنگی هم با حضور سرپرست وزیر جهاد کشاورزی در ورامین به بهره برداری رسید. با بهره برداری از این طرح‌ها با اعتباری به مبلغ ۳۵۰ میلیارد ریال، برای ۳۲۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

***مجموعه ورزشی دهکده آفتاب هم با حضور وزیر ورزش و جوانان در کرج افتتاح شد. این مجموعه، با ۴۵۹۰ مترمربع مساحت، با اعتبار ۱۱ میلیارد تومانی احداث شده و برای ۴۰ نفر، اشتغال ایجاد کرده است.


***در استان مازندران هم ۸۵ طرح بخش کشاورزی با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور به بهره برداری رسید. این طرح‌ها با اعتباری به ارزش ۸۳۵ میلیارد ریال اجرایی شدند و با افتتاح آن‌ها ۴۹۰ نفر مستقیم و حدود ۵ هزار نفر غیرمستقیم مشغول به کار شدند.
 
افتتاح طرح‌های گلخانه‌ای از جمله این طرح‌ها بودند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۰°