مشکلات صیادان بوشهری پیگیری می‌شود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:30 - جمعه 20 تير 1399
کد خبر : ۷۶۸۴۳۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
رئیس قوه قضائیه گفت: مشکلات صیادان بوشهری بررسی می شود و اگر در استان قابل حل بود با استاندار و اگر در حوزه استانداری نبود در تهران پیگیری خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در ادامه سفر به استان بوشهر، در بازدید سرزده از اسکله صیادی جفره پس از شنیدن مشکلات صیادان خطاب به استاندار گفت: پیش از سفر با آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری تلفنی در مورد مشکلات صیادان صحبت کردم که گفت در جلسه دولت این موضوع تصویب شده است.

او از استانداربوشهر خواست که این موضوعات را پیگیری کند و به صیادان اطمینان خاطر داد که مشکلات آن‌ها بررسی خواهد شد.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه صیادان به عنوان قشر زحمتکش و سخت کوش هستند یادآورشد: مسئولان باید عمل کنند ما هم پیگیری کنیم که عمل شود.

در این دیدار صیادان و ملوانان نسبت به مشکلات مختلف خود از جمله سوخت، قطع شدن پیاپی سامانه‌ها، پیاده نشدن مناسب دولت الکترونیک در اسکله، عدم بهره مندی از امتیاز سختی کار، امتیاز آب و نداشتن بیمه گلایه‌هایی را مطرح کردند.

رئیسی پس از بازدید سرزده از اسکله صیادی جفره، در گمرک بوشهر و محل دپوی خودرو‌های پرشمار وارداتی حضور یافت.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید در جریان علت دپو و تعداد این خودرو‌ها قرار گرفت و مدیر واحد مربوطه توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

همچنین آخرین وضعیت پرونده خودرو‌های وارداتی در این دیدار را رئیس کل دادگستری استان بوشهر، تشریح کرد و رئیس قوه قضائیه نسبت به تسریع در رسیدگی دستوراتی را صادر کرد.

رئیسی در مورد ماندگاری کالا‌هایی که در گمرک است سئوالاتی را مطرح کرد.

رئیس قوه قضائیه در ادامه سامانه‌های فعال در گمرک جهت پیشگیری از قاچاق را مورد سئوال قرار داد.

او در ادامه با کارکنان گمرک گفتگو کرد و در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفت و در همین زمینه چند دستور خطاب به رئیس کل دادگستری استان بوشهر صادر کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۵°    ۳۶°