وام‌های دانشجویی تجمیع می‌شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:01 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۷۶۸۵۵۳
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از طرح تجمیع وام‌های دانشجویی خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود ۲۰ وام داریم که در این طرح تعداد آن‌ها به ۵ الی ۶ وام می‌رسد، ولی این به معنی حذف وام‌ها نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اجرای طرح تجمیع وام‌های دانشجویی و بازنگری رویه‌های پرداخت و بازپرداخت گفت: طرح تجمیع وام‌های دانشجویی هنوز به اتمام نرسیده باید مراحل لازم را طی و تاییدیه‌های لازم را اتخاذ کرده و سپس اجرایی شود.

وی درباره اینکه آیا با اجرایی شدن طرح برخی از وام‌های دانشجویی حذف می‌شود یا خیر افزود: در حال حاضر حدود ۲۰ وام دانشجویی داریم که با اجرای این طرح تعداد آن‌ها به حدود ۵ الی ۶ وام دانشجویی می‌رسد، اما قرار نیست وامی حذف شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: تجمیع و بازنگری که گفته می‌شود بدین معنی است که در این طرح ۵ الی ۶ وام تحت عنوان یک وام جدید معرفی شده و جامعه هدف و شرایط پرداخت آن اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: بنابراین بدین معنی نیست که وامی حذف شده، بلکه در یک قالب جدید؛ متناسب با نیاز‌ها و تجربیاتی که از سبد پرداختی وام‌ها داریم جایگزین قبلی می‌شود.

مطیعی افزود: در حال حاضر این طرح در حال بررسی و طی فرایند‌های لازم است و تا زمان اجرا همان سیستم قبلی ارائه وام‌ها برقرار است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۹°