شکست مثلث عبری، عربی و غربی در جنگ ادراکی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:27 - سه‌شنبه 01 مهر 1399
کد خبر : ۷۶۸۶۴۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
دبیر شورای عالی امنیت ملی: مثلث عبری، عربی، غربی چون گذشته، مجددا شکست خواهند خورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بزرگنمایی تهدیدات موهوم ابزار دشمن در جنگ ادراکی علیه مردم ایران است.
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در آستانه ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی در مراسم یادبود شهید جاوید الاثر سرلشکر خلبان محمد رضا آذرفر که در فرهنگستان هنر تهران برگزار شد؛ طی سخنانی با تشریح ابعاد توطئه‌های متعددی که از سوی امریکا علیه ایران در جریان است گفت:جنگ هیبریدی آمریکا بر علیه ایران که با هدف تسلیم سازی و فروپاشی دنبال می‌شود با دانش، علم، مسئولیت پذیری، هوشیاری، آمادگی و انسجام ملی محکوم به شکست است.
شمخانی گفت: جنگ ادراکی بعنوان یکی از ابعاد جنگ هیبریدی در صدد القاء این پیام است که آنگونه فکر کن و رفتار کن که من دیکته می‌کنم.
وی، کوچک و نادیده گرفتن واقعیت، قلب آن، بزرگنمایی تهدیدات موهوم و جا اندازی آن بعنوان واقعیت را از دیگر شگرد‌های جنگ ادراکی برشمرد.
شمخانی با بیان اینکه ورود به هر میدانی نیازمند شناخت کامل از محیط و مجهز بودن به ابزار آن میدان است و ورود به بستر اصلی جنگ ادراکی بدون امادگی منجربه خسارت‌های جبران ناپذیر می‌شودافزود، فضای مجازی و رسانه که عناصر واسط بین پدیده و مخاطب است میدان نبرد قتل عام کنونی و ابزار به تسلیم کشاندن ملت‌ها است.
وی خاطر نشان کرد، صدام و حامیانش با تصور عدم آمادگی نیرو‌های مسلح کشورو برای فروپاشی ایران، جنگ را تحمیل کردند و ملت ایران و نیروی‌های مسلح با انسجام و رهبری امام اثبات کردند که عاقبت متوهمین شکست و مرگ است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد؛ ملت ایران با تاسی به تدابیر مقام معظم رهبری و راه و منش شهیدان، جنگ هیبریدی و شاخه ادراکی آن را به شکست خواهد کشاند و بدون شک مثلث عبری، عربی، غربی در این کارزارنیز، چون گذشته، مجددا شکست خواهند خورد.
شمخانی گفت: همه ما وظیفه داریم، چون شهید آذر فر‌ها که متناسب با جنگ تحمیلی هشت ساله لباس رزم بر تن کردند؛ با اندیشه و ابزار متناسب، به مقابله با جنگ هیبریدی دشمن برخیزیم.
نماینده مقام معظم رهبری در پایان تصریح کرد؛ با بهره گیری از پشتوانه‌های تمدنی، دینی و انقلابی و فعال سازی ظرفیت‌های عمیق و نهفته خویش قادر خواهیم بود بر تهدیدات نوین نیز غلبه کنیم و مسیر پیشرفت و تعالی نظام اسلامی را با اقتدار ادامه دهیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °