بساط آمریکایی ها در منطقه جمع می شود

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:39 - يکشنبه 17 فروردين 1399
کد خبر : ۷۶۸۹۵۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
سخنگوی سپاه پاسداران در بیرجند گفت: ترور سردار قاسم سلیمانی بساط آمریکایی ها را از منطقه جمع می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مهر؛ رمضان شریف در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در بیرجند اظهار کرد: مردم خراسان جنوبی در ولایت مداری و حضور در عرصه‌های انقلاب اسلامی همواره اول بوده‌اند و ما قدردان آن‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه ۴۱ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد، تصریح کرد: شروع گام دوم انقلاب و دهه پنجم انقلاب توأم با دستاورد‌های ما و شکست‌های بی پایان دشمن است.

وی عنوان کرد: امروز آمریکا و اسرائیل تمام قد، اما با قد‌های خمیده در مقابل ملت رشید ایران همچنان مشغول توطئه هستند.

سخنگوی سپاه پاسداران با بیان اینکه اراده خداوند پیروزی حق بر باطل و تحقق آرمان‌های انقلاب است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی توسط یک رهبر استثنایی و به همت این ملت ولایت مدار و وفادار پا به عرصه اجتماع گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان این نظام و اسلام از هیچ توطئه‌ای علیه این نظام فروگذاری نکرده‌اند، بیان داشت: فهرست طولانی از توطئه‌های آن‌ها پیش روی ماست و فهرست مصوری از شکست‌های دشمن پیش روی ما است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ هزار شهید در راه آرمان‌های انقلاب تقدیم کرده‌ایم، تصریح کرد: ما ملتی مقاوم برای تحقق در برابر آرمان‌های انقلاب هستیم.

سردار شریف گفت: آمریکا را با همه هیمنه ابرقدرتی شکست داده‌ایم و صهیونیست‌های غاصب را کوچک کردیم و در محصور دیواری که به دست خود کشیده‌اند منتظر اقدام بعدی ما هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در ترور سردار سلیمانی اشتباه بزرگی مرتکب شد، بیان کرد: مطمئن باشید ترور سردار سلیمانی سفره آمریکا و اسرائیل را از منطقه جمع خواهد کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: عاقبت آمریکا و اسرائیل چیزی جز سرنوشت صدام و رژیم بعث نخواهد بود و نکبت‌بارتر از آن رقم خواهد خورد.

شریف افزود: فرزندان مقاومت انتقام سردار سلیمانی را خواهند گرفت.

ضربه بعدی به دشمن دوم اسفند ماه در پای صندوق‌های رأی

وی با بیان اینکه شادمانی دشمن از ترور سردار سلیمانی طول نکشید و ضربه و سیلی محکمی را از پاسدار انقلاب خورد، گفت: کلمه کشته در ادبیات آمریکا تبدیل به ضربه مغزی شده و خسارات خود را از حمله ما به عین الاسد کتمان می‌کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: دشمن امروز در ۲۲ بهمن نیز از دشمن سیلی دیگری خورد و ضربه بعدی را نیز در انتخابات دوم اسفند از ملت ایران خواهد خورد.

شریف با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ میلیون در مراسم‌های مربوط به شهید سلیمانی شرکت کردند، اظهار کرد: شهید سلیمانی ویژگی‌هایی، چون خاکسار بودن در برابر مردم، ولایتمداری و اخلاص داشت که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان مکتب شهید سلیمانی یاد کرد.

وی گفت: سردار شهید سلیمانی همه این ارادت‌ها را به واسطه ارادت به مکتب اهل بیت (ع) و به ویژه حضرت زهرا (س) به دست آورد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: ۲۲ بهمن فرصتی برای یادآوری دستاورد‌های انقلاب اسلامی، چون استقلال و آزادی و آینده پیش رو است.

شریف با بیان اینکه در دوران قاجار و پهلوی ایران در مستعمره بودن استکبار می‌سوخت، بیان کرد:، اما امروز سرنوشت کشور در همین محدوده جغرافیایی رقم می‌خورد.

هیچ کس جرأت چپ نگاه کردن به جمهوری اسلامی را ندارد

وی با تأکید بر اینکه دشمن می‌خواهد مشکلات را بزرگ نمایی کند، ادامه داد: امروزه با صدای بلند اعلام می‌کنیم در حوزه دفاعی و امنیتی کوچک‌ترین مشکلی نداریم و هیچکس نمی‌تواند به ایران اسلامی نگاه چپ کند.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه فرهنگ اهل بیت (ع)، ولایت فقیه و توده‌های مردم مؤلفه‌های مهم انقلاب اسلامی است، افزود: امروزه همه این مؤلفه‌ها در جایگاه مطلوبی قرار دارد.

شریف گفت: همه مجد، عظمت و الهام بخشی امروز ایران اسلامی به سبب رهبری‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌دانیم و بزرگی سردار سلیمانی نیز در سربازی برای ولایت فقیه رقم خورد.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جغرافیای مقاومت صد‌ها قاسم سلیمانی تربیت کرده است.

سخنگوی سپاه پاسداران بیان کرد: اگر نگاه ما به مسائل، چون شهید سلیمانی معطوف به توصیه‌های حکیمانه رهبر بود امروزه مشکلات کمتری در داخل می‌داشتیم.

شریف با اشاره به اینکه با وجود مدیران جهادی مشکلات قابل حل است، گفت: تحریم‌های دشمن اگر برای کشور دیگری رخ می‌داد حتماً آن کشور سقوط می‌کرد.

وی اظهار کرد: با وجود تمام تحریم‌ها دولتمردان جز در چند شرکت حقوق معوقه کارمندان را نداشته‌اند و در برخی موارد حتی افزایش یافته است که در کنار انتقاد باید قدر مدیران زحمت کش را بدانیم.

سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروزه زمان خدمت است، بیان کرد: پیام مردم از حضور در تشییع جنازه شهید سلیمانی این بود که ما قدر خدمتگزاران خود را می‌دانیم.

شریف گفت: باید به گونه‌ای کار کنیم که در پایان خدمت، مردم در ذهن و قلب خود به ما مدال افتخار بدهند.

تلاش دشمن برای ارائه تصویر غیر واقعی از شرایط ایران

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی سعادت این کشور را تضمین می‌کند یادآور شد: تلاش دشمن ارائه تصویری غیر واقعی از شرایط ایران است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه خواست دشمن برگشت دوباره به ایران است، گفت: هراس استکبار نیز از الگو شدن انقلاب اسلامی برای دیگر کشور‌ها است.

شریف با اشاره به گردن کشی آمریکا برای خروج از عراق علی رغم تصویب مجلس آن کشور، اظهار کرد: چشم و گوش ملت‌ها به برکت انقلاب اسلامی باز شده است.

وی با تبیین معاهده قرن و اعطای قدس به صهیونیست بیان کرد: امت اسلامی به برکت خون شهدای فلسطین و شهدای جبهه مقاومت قبله اول دشمنان را از استکبار گرفته و در آنجا نماز خواهیم خواند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۸°