جشنواره فیلم پاره تن سینما است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۷۶۹۰۶۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
داور جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه جشنواره ای مشابه ای جشنواره فیلم فجر در دنیا نیست، گفت: جشنواره فیلم فجر پاره تن سینما است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

منتقد سینما در گفتگو با شهرفرنگ از گروه داوری جشنواره دفاع کرد و گفت: بی انصافی است که همه هیئت داوران را از سال های گذشته ناآگاه تصور کنیم.

"شاهین امین " افزود: ما انتظارمان از جشنواره فیلم فجر بالارفته است. همه انتظار دارند خواسته هایشان در جشنواره مرتفع شود. توقع دارند در جشنواره به تعداد، جایزه ببرند.

او گفت: در جشنواره دورهم جمع می شویم که در مورد فیلم حرف بزیم و از جشنواره لذت ببریم و همدیگر را بیشتر بشناسیم. خیلی از افراد بزرگی مانند کیانوش عیاری، رخشان بنی اعتماد جایزه ای نبردند و یا یک جایزه از جشنواره گرفته اند.

شاهین امین گفت: به نظر می رسد که همه شرکت کنندگان در جشنواره فیلم فجر توقع جایزه دارند و گاهی همه، حتی کسانی که جایزه هم گرفته اند، اعتراض می کنند.

او گفت: چه اتفاقی افتاده که همه معترضند.

داور سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: با جشنواره ای مواجه ایم که مشابه ای در دنیا ندارد. مخاطبان سینما از طیف های مختلفی هستند. برخی بولتن نویسند برخی علاقمند و برخی منتقد.

محمدمهدی عسگر پور افزود: سینماگران دریافته اند که می توانند از فضای جشنواره برای معامله و روی زبان انداختن خود و فیلمشان استفاده کنند.

او گفت: برای دلخوشی اهالی سینما تعداد جایزه ها را اضافه کردند تا کمتر مورد بازخواست قرار گیرند.

عسگر پور درباره علت پذیرفتن کرسی داوریش در جشنواره فیلم فجر گفت: داوران گلادیاتورهای جشنواره نیستند.

 

برچسب ها: شهر فرنگ ، جشنواره ، فیلم
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °