ایران هیبت ساختگی آمریکا را فرو ریخت

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:52 - سه‌شنبه 06 خرداد 1399
کد خبر : ۷۶۹۲۲۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت ایران هیبت ساختگی آمریکا را از بین برد و این کشور را رسوا کرد و واقعیت آن را به جهانیان نشان داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار "حسین سلامی" فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی المیادین تاکید کرد با ادامه پاسخ راهبردی ایران، آمریکا از جنایت خود در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی، پشیمان خواهد شد.
سردار سلامی افزود، ایران باید نشان می‌داد که "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور آمریکا یک مرد دروغگوست و سخنانش ارزشی ندارد، به همین علت، این پاسخ نظامی ضروری بود، اما این پاسخ نظامی بر اساس معیار‌های راهبردی صورت گرفت.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کردند، پاسخ ایران به جنایت ترور سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، نظامی و در یک نقطه مشخص جغرافیایی بود، اما تاثیر آن جهانی بود و این حمله پایان پاسخ راهبردی ایران نبود، بلکه سرآغاز آن بود.
سردار سلامی همچنین خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: همه مواضع شما در تیررس ما قرار دارد و امکانات ما برای نابودی شما زیاد است و دیوار‌ها و سربازان شما که از مرگ می‌ترسند، شما را نجات نخواهند داد.
فرمانده کل سپاه پاسداران به اسرائیلی‌ها هشدار داد همه مناطقی را که در فلسطین اشغال کرده اند، در تیررس ایران قرار دارد.
سردار سلامی در ادامه از اسرائیلی‌ها خواست به آمریکا تکیه نکنند و از تجربه بقیه که به آمریکا تکیه کردند و هیچ نتیجه‌ای به دست نیاورند، درس عبرت بگیرند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۶°