شگرد "جریان سازی موازی" برای در حاشیه قرار دادن انتخابات

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:47 - پنجشنبه 26 تير 1399
کد خبر : ۷۶۹۳۱۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
کارشناس مسائل رسانه: جریان سازی خبری موازی شبکه های معاند، تلاشی دیگر برای در حاشیه قرار دادن موضوع انتخابات ایران است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

عابدینی کارشناس مسائل رسانه گفت: رسانه های و ابسته به دربار انگلیس و رژیم سعودی و امریکا از مدتی قبل موضوع را بر کاهش مشارکت مردم قرار داده بودند اما از 24 ساعت گذشته شگرد خود را تغییر دادند.

او افزود: براساس نظرسنجی های دو سه روز گذشته  و شور و شوق انتخابات و وحدت جناح های مختلف برای ارائه لیست های واحد موجب تغییر شگرد این رسانه ها شده و بجای اینکه موضوع مجلس را بالا ببرند عملا موضوع را حذف کرده و جریان سازی خبری موازی کاری کرده اند و به موضوعات کرونا، طبیعت گردی در سواحل برزیل و موضوع محکومیت محکومین امنیتی را موضوع اصلی قرار داده اند حتی موضوع انتخابات افغانستان را مطرح کرده اند بنابراین خبرهای موازی به حدی بالا آمده تا انتخابات ایران تحت الشعاع قرار گیرد. 

عابدینی افزود: عملکرد رسانه های غربی نشان دهنده این است که تلاش می کنند اذهان عمومی را تحت تاثیر قرار دهند و انتخابات در حاشیه قرارگیرد. 

تاکتیک

مردم سرزمین دلها دیار کرمان آماده برگزاری انتخابات دوم اسفندماه

استاندار کرمان گفت: تمهیدات لازم با کمک دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد انتخابات و ستاد نظارت برای برگزاری انتخاباتی پرشور اندیشیده شده است.

مانور انتخابات در 113 شعبه اخذ رای کرمان برگزار شد و آخرین نسخه نرم افزاری برای دستگاه های الکترونیک احراز هویت مورد آزمایش قرار گرفت و آموزش عملی پرکردن فرم ها انجام شد.

190 داوطلب در استان کرمان از 9 حوزه انتخابات برای مجلس شورای اسلامی باهم رقابت می کنند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان گفت: 2 میلیون و 165 هزار و 991 نفر در استان کرمان برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم واجد شرایط هستند که از این تعداد 69 هزار و 53 نفر رای اولی هستند.

تاکتیک

منوچهر حبیبی رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: 136 نفر در مجموع استان از بین داوطلبین تایید صلاحیت شده اند. او افزود: از جمعیت یک میلیون و 300 هزار نفری قزوین تعداد 925 هزار و 479 نفر در استان واجد شرایط رای  دادن هستند که 44 هزار و 314 نفر از این تعداد رای اولی هستند. در استان قزوین یک هزار و 40 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°