اعلام نتایج نهایی ۱۷۸حوزه انتخابیه؛ ۲۰۲کرسی مجلس پر شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:42 - يکشنبه 15 تير 1399
کد خبر : ۷۶۹۴۸۱
تاریخ انتشار : شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
خبرنگاران شبکه خبر مستقر در ستاد انتخابات کشور به نقل از سخنگوی این ستاد نتایج نهایی ۱۷۸حوزه انتخابیه را اعلام کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سید اسماعیل موسوی نتایج ۱۷۸حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد:


استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه با ۱۷۱۲۷ رای از مجموع ۴۶۶۵۶ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بناب:

محمد باقری با ۲۳۵۴۴ رای از مجموع ۵۳۱۵۵ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه سراب:

یوسف داودی با ۲۰۲۰۸ رای از مجموع ۶۱۴۰۲ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام با ۴۰۲۹۴ رای از مجموع ۱۲۰۰۳۷ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه ملکان:

سید علی موسوی با ۲۰۱۴۰ رای از مجموع ۶۰۱۹۹ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق:

سید حمزه امینی با ۱۴۲۷۷ رای از مجموع ۳۹۸۱۲ رای صحیح

استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت:

کمال حسین پور با ۳۵۶۹۷ رای از مجموع ۶۶۷۲۷ رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی با ۷۸۶۷۳ رای از مجموع ۱۲۸۷۳۱ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه شاهین‌شهر میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی‌دلیگانی با ۶۳۷۷۰ رای از مجموع ۷۲۲۸۳ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون شهر، بویین و میاندشت:

حسین محمد صالحی دارانی با ۲۶۹۲۰ رای از مجموع ۵۹۲۵۸ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه فلاورجان:

سید ناصر موسوی لارگانی با ۲۶۹۰۲ رای از مجموع ۶۴۲۶۸ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر:

رحمت الله فیروزی پور بادی با ۱۱۲۵۱ رای از مجموع ۲۹۸۹۲ رای صحیح

استان البرز حوزه انتخابی کرج اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با ۸۷۸۰۸ رای از مجموع ۳۳۶۴۳۷ رای صحیح

در این حوزه انتخابیه همچنین فاطمه آجرلو با ۶۱۰۵۷ رای و علیرضا عباسی با ۵۲۷۲۶ رای به مرحله دوم راه یافتند.

استان تهران حوزه انتخابی دماوند و فیروزکوه:

سید احمد رسولی‌نژاد با ۱۵۸۵۶ رای از مجموع ۴۴۱۸۲ رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه اردل فارسان و کوهرنگ:

قدرت الله حمزه شلمزاری با ۳۹۸۰۹ رای از مجموع ۱۰۴۶۶۱ رای صحیح

استان گلستان، حوزه گنبدکاووس:

امانقلیچ شادمهر با۳۱۸۲۶رای از ۱۴۶۹۷۰رای صحیح

استان گلستان، حوزه مینودشت، کلاله، مراده تپه و گالیکش:

رضا آریان پور با ۴۲۹۴۷ رای از ۱۳۷۵۵۱راس صحیح

استان رشت، حوزه رشت:

جبار کوچکی نژاد با ۵۰۶۸۵ رای، سیدعلی آقازاده دافساری با ۴۷۰۵۷ رای و محمدرضا احمدی ۳۳۹۹۲رای از مجموع ۱۶۲۵۶۲رای صحیح

استان لرستان، حوزه دلفان و سلسله:

یحیی ابراهیمی با ۲۹۴۴۶رای از ۱۰۹۷۹۶رای صحیح

استان مرکزی، حوزه ساوه و زرندیه:

محمد سبزی با ۲۷۵۴۴رای از ۸۱۷۸۱رای صحیح

استان هرمزگان، حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد:

حسین رئیسی با ۱۰۳۴۷۰رای از ۲۲۸۰۲۶رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه لردگان و خان‌میرزا:

حسین بامیری با ۳۱۴۱۴ رای از مجموع ۱۲۴۳۳۸ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز و صالح آباد:

جلیل رحیمی جهان آبادی با ۹۸۲۴۸ رای از مجموع ۱۸۰۲۶۶ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با ۸۰۰۲۸ رای و بهروز محبی نجم آبادی با ۶۷۵۸۲ رای از مجموع ۱۷۱۳۰۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی با ۵۶۴۵۴ رای از مجموع ۱۰۸۴۶۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه قوچان و فاروج:

علی آذری با ۴۴۰۳۳ رای از مجموع ۹۵۹۸۷ رای صحیح

استان خراسان شمالی حوزه انتخابیه شیروان:

علی جدی با ۲۸۷۷۹ رای از مجموع ۶۵۶۴۸ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه آبادان:

محمد مولوی با ۳۵۰۰۵ رای، مجتبی محفوظی با ۲۱۴۰۲ رای و جلیل مختار با ۱۹۸۴۲ رای از مجموع ۶۴۶۱۰ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه اندیمشک:

فریدون حسنوند با ۲۳۸۲۴ رای از مجموع ۶۷۴۹۲ رای صحیح

استان خوزستان انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی:

حبیب آقاجری با ۳۰۴۳۰ رای از مجموع ۹۸۸۶۶ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زاهدان:

حسینعلی شهریاری با ۶۵۰۴۲ رای و فداحسین مالکی با ۶۳۲۷۷ از مجموع ۱۷۵۰۶۲ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و گورین:

اسماعیل حسین زهی با ۴۳۱۴۸ رای از مجموع ۸۵۱۸۵ رای صحیح

استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون:

محمد سرگزی با ۷۶۶۸۴ رای و حبیب الله دهمرده با ۶۴۳۱۴ رای از مجموع ۱۶۲۱۵۸ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه آباده و بوانات و خرم‌بید:

رحیم زارع با ۲۶۳۰۶ رای از مجموع ۷۳۷۷۹ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه سروستان و گوار و خرامه:

عبدالعلی رحیمی مظفری با ۳۷۷۷۱ رای از مجموع ۶۹۴۶۶ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه فیروزآباد و فراش‌بند:

محمدمهدی فروردین با ۲۹۶۶۱ رای از مجموع ۹۲۸۸۶ رای صحیح

استان فارس، حوزه ممسنی و رستم:

مجید انصاری با ۵۰۰۰۸ رای از ۹۲۴۴۵ رای صحیح

استان قزوین حوزه تاکستان:

رجب رحمانی با ۲۶۰۴۵ رای از ۶۴۹۴۷ رای صحیح

استان کردستان، حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران:

سید مهدی فرشادان با ۳۵۷۱۶ رای و محسن فتحی با ۳۲۵۱۸ رای از ۱۲۷۸۳۸ رای صحیح

استان کرمان، حوزه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر:

موسی غضنفرابادی با ۷۹۳۹۲ رای از ۱۲۹۱۲۷ رای صحیح

استان کرمان، حوزه جیرفت و عنبراباد:

ذبیح الله اعظمی ساردویی با ۵۳۲۰۲ رای از ۱۳۱۱۵۹ رای صحیح

استان کرمانشاه، حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر:

آرش زره تن لهونی با ۳۰۶۱۶ رای از ۶۷۷۱۲ رای صحیح

استان گرگان، حوزه گرگان و آق قلا:

رمضانعلی سنگدوینی با ۵۳۱۰۰ رای و غلامرضا منتظری با ۴۰۸۹۳ رای از مجموع ۱۹۰۰۲۳ رای صحیح

استان گرگان، حوزه کردکوی ترکمن، بندرگز و گمیشان:

عبدالجلال ایری با ۲۱۲۰۶ رای و ۱۱۴۱۴۹ رای از مجموع ۱۱۴۱۴۹ رای صحیح به مرحله دوم رفت

استان کرمانشاه، حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو:

مجتبی بخشی پور با ۱۴۳۴۹ رای و نادر نادری با ۱۳۱۲۷ رای از مجموع ۸۳۹۵۴ رای صحیح به مرحله دوم رفت

مسیحیان ارمنی جنوب:

روبرت بگلریان با ۱۱۵۸ رای از ۱۵۵۱ رای صحیح

نتایج نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه اعلام شد

حوزه انتخابیه ارومیه:
سیدسلمان ذاکر، روح الله حضرت پور طلائیه، وحید جلال زاده
 
حوزه انتخابیه پاکدشت:
فرهاد بشیری

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر:
سید غنی نظری
 
حوزه انتخابیه خوی و چایپاره:
عادل نجف‌زاده
 
حوزه انتخابیه چناران و بینالود:
حسین عباسی زاده

حوزه انتخابیه دزفول:
سیداحمد آرایی

حوزه انتخابیه شیراز:
علی رضا پاک فطرت، روح الله نجابت، جعفر قادری و ابراهیم عزیزی
 
حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز:
فاطمه محمد بیگی، لطف الله سیاه‌کلی

حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب:
شهریار حیدری

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمنی، چرام و لنده:
سید محمد موحد

حوزه انتخابیه فومن و شفت:
خلیل بهروزی فر

حوزه انتخابیه لنگرود:
پرویز محمد نژاد قاضی محله

حوزه انتخابیه خرم‌آباد وچگنی:
مرتضی محمود وند، مهرداد ویس کرمی

حوزه انتخابیه بروجرد:
عباس گودرزی و فاطمه مقصودی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا:
حسین گودرزی

حوزه انتخابیه ساری و میان‌دورود:
منصور علی زارعی کیابی و علی بابایی کارنامی

حوزه انتخابیه بابل:
علی کریمی فیروزجانی و مهدی سعادتی بیشه
 
نتایج ده حوزه انتخابی دیگر اعلام شد: 
 
اعلام نتایج نهایی ۱۷۲حوزه انتخابیه؛ ۱۹۲ کرسی مجلس پر شد
 
 
اسامی جدید منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ده حوزه‌ انتخابیه

حوزه انتخابیه پلدختر:
سید حمید رضا کاظمی

حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان:
جلال رشیدی کوچی

حوزه انتخابیه کازرون:
فریدون عباسی دوانی

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت:
محمدجواد عسگری

حوزه انتخابیه ورزقان:
اله ویردی دهقان

حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و کرون:
ابوالفضل ابوترابی

حوزه انتخابیه فسا:
حجت الله فیروزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب:
علی اکبر کریمی و محمد حسن اصغری

حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و بخش ندوشن:
محمد صالح جوکار

زرتشتیان:
اسفندیار اختیاری
 

نتایج ۶ حوزه انتخابیه دیگر مشخص شد

امیرآبادی، ذوالنوری و زاکانی نماینده قم شدند.

تاکنون تکلیف ۱۷۸ حوزه انتخابیه مشخص شده و اعلام نتایج ۳۰ حوزه باقی مانده است.

اعلام نتایج نهایی ۱۷۸حوزه انتخابیه؛ ۲۰۲کرسی مجلس پر شد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°