نتایج انتخابات مجلس یازدهم به تفکیک هر استان + اسامی منتخبین

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:54 - يکشنبه 10 فروردين 1399
کد خبر : ۷۶۹۵۱۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۸-۱۳۹۹) به شرح ذیل است:

 

آذربایجان شرقی


کلیبر، خداآفرین و هوراند: حسین حاتمی از ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای صحیح حائز ۱۷ هزار و ۶۲۵ رای شد.

شبستر: جعفر راستی از ۴۹ هزار و ۱۰۴ رای صحیح حائز ۱۲ هزار و ۵۹۶ رای شد.

میانه: مهدی اسماعیلی به دلیل اینکه دو کرسی دارد، علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

اهر و هریس: احمد محرم زاده یخفروزان از ۷۲ هزار و ۹۹ رأی صحیح حائز ۲۹ هزار ۸۲۶ رای شد.

مراغه و عجب شیر: علی علیزاده از ۱۱۳,۰۲۳رای صحیح حائز ۴۴,۶۹۱ رای شد.

بستان آباد: غلامرضا نوری قزلجه از ۴۶ هزار و ۶۵۶ رأی حائز ۱۷ هزار و ۱۲۷ رأی شد.

بناب: محمد باقری از ۵۳ هزار و ۱۵۵ رأی حائز ۲۳ هزار و ۵۴۴ رأی شد.

سراب: یوسف داوودی از ۶۱ هزار و ۴۰۲ رأی حائز ۲۰ هزار و ۲۰۸ رای شد.

مرند و جلفا: معصومه پاشایی بهرام از ۱۲۰ هزار و ۳۷ رای حائز ۴۰ هزار و ۲۹۴ رأی شد.

ملکان: سید علی موسوی از ۶۰ هزار و ۱۹۹ رأی حائز ۲۰ هزار و ۱۴۰ رأی شد.

هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی از ۳۹ هزار و ۸۱۲ رأی حائز ۱۴ هزار و ۲۷۷ رأی شد.

ورزقان: الله‌وردی دهقان از ۴۱۹۱۹ رای حائز ۲۲۸۲۴ رای شد.  

تبریز، آذر شهر و اسکو: مسعود پزشکیان ، احمد علی رضا بیگی ، روح‌الله متفکر آزاد، سید محمد رضا میر تاج الدینی، محمد حسین فرهنگی و علیرضا منادی سفیدان به مجلس راه یافتند.

آذربایجان غربی


مهاباد: جلال محمودزاده از ۵۰ هزار و ۵۴ رای صحیح حائز ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای شد.

بوکان: انور حبیب زاده بوکانی از ۴۸ هزار و ۳۵۰ رأی صحیح حائز ۲۶ هزارو ۹۶۵ رأی شد.

سلماس: یعقوب رضا زاده از ۷۴ هزار و ۶۳ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی شد.

ماکو، چالدران پل‌دشت و شوط: محمد علی‌پور از ۹۷ هزار و ۶۸۹ رای حائز ۲۰ هزار و ۱۳۰ رای شد.

میاندوآب: مهدی عیسی زاده از ۹۶ هزار و ۸۹۵ رای صحیح حائز ۴۳ هزار و ۱۶ رای شد.

پیرانشهر و سردشت: کمال حسین پور از ۶۶ هزار و ۷۲۷ رای حائز ۳۵ هزار و ۶۹۷ رأی شد.

نقده و اشنویه: علی زنجانی حسن لویی از ۱۲۸ هزار و ۷۳۱ رای حائز ۷۸ هزار و ۶۷۳ رای شد.

ارومیه: سید سلمان ذاکر حائز ۱۳۸ هزار و ۴۳۶ رأی شد. روح الله حضرت پور طلا تپه حائز ۸۶ هزار و ۹۱۰ رأی شد. وحید جلال زاده حائز ۸۰ هزار و ۰۹۴ رأی شد.

خوی و چایپاره: عادل نجف زاده از ۱۴۵ هزار و ۱۹۰ رأی حائز ۶۸ هزار و ۴۹۸ رأی شد.

شاهین دژ و تکاب: حسن همتی از ۶۰ هزار و ۴۰۲ رأی حائز ۱۲ هزار و ۵۶۶ رأی شد.

اردبیل

مشکین شهر: محمود عباس‌زاده از ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای حائز ۳۲ هزار و ۲۵۴ رای شد.

پارس آباد و بیله سوار: عباس جهانگیر زاده از ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۷۷۲ رأی شد.

گرمی: ولی اسماعیلی از ۴۱ هزار و ۹۹۰ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۱۶۹ رأی شد.

خلخال و کوثر : سید غنی نظری خانقاه از ۴۷ هزار و ۹۳۷ رأی حائز ۲۲ هزار و ۴۸۹ رای شد.

اردبیل، نمین، نیر و سرعین: علی نیکزاد ثمرین از ۲۰۲ هزارو ۱۷۹ رای حائز ۱۱۷ هزار و ۶۱۲ رأی شد. سید کاظم موسوی حائز ۵۹ هزار و ۵۱۶ رای شد. صدیف بدری حائز ۵۳ هزار و ۷۰۸ رای شد.

ایلام

دهلران، دره‌شهر،آبدانان و بدره: بهزاد علیزاده با ۱۸ هزارو ۵۰۵ رأی و صادق کرمی با ۱۶هزار و ۳۷۲ رأی به دور دوم رفتند. 

ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان: علی‌اکبر بسطامی از مجموع ۱۷۲۳۲۰ آرا ۴۲۲۹۶ رای را بدست آورد و سارا فلاحی نیز از همان تعداد آرا ۳۶۹۰۹ رای را بدست آورد.

البرز
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: علی حدادی از ۹۷ هزار و ۳۰۷ رای صحیح حائز ۴۳ هزار و ۲۳۳ رای شد.

کرج، اشتهارد و فردیس: مهدی عسگری از ۳۳۶ هزار و ۴۳۷ رای حائز ۸۷ هزار و ۸۰۸ رای شد.فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم راه یافتند.

اصفهان
نائین، خور و بیابانک: الهام آزاد از ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای حائز ۸ هزار و ۵۷۰ رای شد.

کاشان و آران و بیدگل: سید جواد ساداتی نژاد از ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رأی صحیح حائز ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای شد.

خمینی شهر: محمد تقی نقد علی از ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای صحیح حائز ۳۶ هزار و ۵۵ رأی شد.

اردستان: سید صادق طباطبائی‌نژاد از ۲۶ هزار و ۶۲۸ رأی صحیح حائز ۱۳ هزار و ۲۲۹ رأی شد.

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی از ۵۷ هزار و ۹۹۱ رأی صحیح حائز ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأی شد.

لنجان: حسین رجایی ریزی و علی یوسف‌پور به مرحله دوم راه پیدا کردند.

مبارکه: پروین صالحی مبارکه از ۳۹ هزار و ۱۹۶ تعداد رای صحیح حائز ۱۲ هزارو ۷۵ رای شد.

سمیرم: رحیم کریمی با ۵ هزارو ۹۵۹ رای و اصغر سلیمی با ۵ هزار ۹۰۸رای به مرحله دوم انتخابات راه پیداکردند.

گلپایگان و خوانسار: سید مسعود خاتمی از ۳۹ هزار و ۴۰۶ رای صحیح حائز ۲۱ هزارو ۴۷۱ رای شد.

شاهین شهر، میمه و برخوار: حسین علی حاجی دلیگانی از ۷۲ هزار و ۲۸۳ رای حائز ۶۳ هزار و ۷۷۰ رای شد.

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت: حسین محمد صالحی دارانی از ۵۹ هزار و ۲۵۸ رأی حائز ۲۶ هزار و ۹۲۰ رأی شد.

فلاورجان: سید ناصر موسوی لارگانی از ۶۴ هزار و ۲۶۸ رای حائز ۲۶ هزار و ۹۰۲ رای شد.

نطنز و بخش قمصر: رحمت الله فیروزی پوربادی از ۲۹ هزار و ۸۹۲ رای حائز ۱۱ هزار و ۲۵۱ رای شد.

نجف آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی از ۸۹۱۷۴ رای حائز  ۵۷۷۰۰ رای شد.

اصفهان: امیر حسین بانکی پور فرد و عباس مقتدایی به مجلس راه یافتند.

خوراسگان: مهدی طغیانی، زهرا شیخی مبارکه، حسین میرزایی به مجلس راه یافتند.

بوشهر
دشتستان: ابراهیم رضایی از ۸۵ هزار و ۲۶۷ رأی صحیح حائز ۳۶ هزار و ۵۸۱ رأی شد.

دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی از ۶۸ هزار و ۴۵۷ رای صحیح حائز ۲۹ هزار و ۵۷ رای شد.

کنگان، دیر، جم و عسلویه: موسی احمدی از۹۰ هزار ۳۴۴ رای صحیح حائز ۳۸ هزار ۹۹۸ رای شد.

بوشهر گناوه ودیلم: عبدالکریم جمیری به مجلس راه یافت.

تهران
دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی نژاد از ۴۴ هزار و ۱۸۲ رای حائز ۱۵ هزار و ۸۵۶ رأی شد.

پاکدشت: فرهاد بشیری از ۶۸ هزار و ۷۳۷ رای حائز ۳۷ هزار و ۲۲۷ رأی شد.

وارمین و پیشوا: حسن نوش آبادی به مجلس یازدهم راه یافت.

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق وردی به مجلس یازدهم راه یافت.

رباط کریم: حسن نوروزی به مجلس یازدهم راه یافت.

«تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر»:
محمدباقر قالیباف
_ ۱ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۸۷ رای
مصطفی آقا میرمیرسلیم _ ۸۹۲ هزار و ۳۱۸ رای
مرتضی آقاتهرانی _ ۸۶۸ هزار و ۲۵ رای
الیاس نادران _ ۸۴۱ هزار و ۹۶۵ رای
سید محسن‌دهنوی _ ۸۲۹ هزار و ۲۹۲ رای
سید محمود نبویان _ ۸۲۱ هزار و ۲۰۳ رای
سید احسان خاندوزی _ ۸۰۱ هزار و ۶۹۶ رای
اقبال شاکری _ ۷۹۵ هزار و ۲۱۱ رای
ابوالفضل عمویی _ ۷۹۲ هزار و ۹۶۴ رای
بیژن نوباوه وطن _ ۷۹۲ هزار و ۵۶۵ رای
مجتبی توانگر _ ۷۸۹ هزار و ۹۱۳ رای
فاطمه رهبر _ ۷۸۷ هزار و ۴۵۸ رای
محسن پیرهادی _ ۷۸۵ هزار و ۴۵۰ رای
روح الله ایزدخواه _ ۷۸۴ هزار و ۴۵۶ رای
احمد نادری _ ۷۸۳ هزار و ۵۴۵ رای
عبدالحسین روح الأمینی نجف آبادی _ ۷۷۹ هزار و ۴۷۹ رای
سید نظام الدین موسوی _ ۷۷۸ هزار و ۶۱۸ رای
زهره الهیان _ ۷۷۳ هزار و ۲۶۳ رای
مالک شریعتی نیاسر _ ۷۶۸ هزار و ۱۳۹ رای
مهدی شریفیان _۷۶۰ هزار و ۱۶ رای
سید رضا تقوی _۷۵۳ هزار و ۳۰۷ رای
سمیه رفیعی _ ۷۴۲ هزار و ۹۷۵ رای
سید علی یزدی خواه _ ۷۴۲ هزار و ۳۹۴ رای
علی خضریان _ ۷۴۰ هزار و ۳۳ رای
رضا تقی پور _ ۷۲۸ هزار و ۲۳۸ رای
فاطمه قاسم پور _ ۷۲۶ هزار و ۷ رای
مجتبی رضا خواه _ ۷۲۳ هزار و ۷۲۹ رای
زهره سادات لاجوردی _ ۷۱۴ هزار و ۹۳۱ رای
غلامحسین رضوانی _ ۷۱۱ هزار و ۶۰۸ رای
عزت الله اکبری تالار پشتی _ ۶۴۲ هزار و ۲۱۴ رای

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه هفشجانی از ۸۹ هزار و ۶۰۰ رای صحیح حائز ۳۵هزار و ۸۷۹ رای شد.

اردل، فارسان و کوهرنگ: قدرت الله حمزه شلمزاری از ۱۰۴ هزار و ۶۶۱ رای حائز ۲۹ هزار و ۸۰۹ رای شد.

لردگان و خان میرزا: حسین بامیری از ۱۲۴ هزار و ۳۳۸ رای حائز ۳۱ هزار و ۴۱۴ رای شد.

 بروجن: امیر قلی جعفری بروجنی؛ از ۴۹ هزار و ۴۵۱ رأی صحیح حائز ۱۱ هزار و ۸۶۳ رأی شد.

خراسان رضوی
دره گز: حسن رزمیان مقدم از ۲۲ هزار و ۸۷۰ رأی صحیح حائز ۹ هزار و ۱۸۴ رأی شد.

گناباد و بجستان: محمد صفایی دلویی از ۵۰ هزار و ۸۱۰ رأی صحیح حائز ۲۳ هزار و ۶۰۷ رأی شد.

تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه: محسن زنگنه از ۱۳۱ هزار و ۶۲۷ رای حائز ۵۶ هزارو ۷۰۶ رای شد.

خواف و رشتخوار: اکبر احمد‌پور از ۱۰۱ هزار و ۶۹۳ رای صحیح حائز ۶۳ هزار و ۹۹۴ رای شد.

کاشمر خلیل آباد و بردسکن: جواد نیک بین از ۱۲۶ هزار و ۶۹۶ رای صحیح حائز ۲۹ هزار و ۴۸۷ رای شد.

تربت جام، تایباد، باخرزو صالح آباد: جلیل رحیمی جهان آبادی از ۱۸۰ هزار و ۲۶۶ رای حائز ۹۸ هزار و ۲۴۸ رای شد.

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن: علی اصغر عنابستانی از ۱۷۱ هزار و ۳۰۰ رای حائز ۸۰ هزار و ۰۲۸ رای شد.

فریمان، سرخس و بخش‌های احمد آباد و رضویه: سید احسان قاضی زاده هاشمی از ۱۰۸ هزار و ۴۶۰ رای حائز ۵۶ هزار و ۴۵۴ رای شد.

قوچان و فاروج: علی آذری از ۹۵ هزار و ۹۸۷ رای حائز ۴۴ هزار و ۳۳ رای شد.

چناران و بینالود: حسین عباس زاده از ۸۵ هزار و ۶۷۷ رأی حائز ۲۳ هزار و ۳۱۶ رأی شد.

مشهد و کلات: فاطمه رحمانی، محمد حسین حسین زاده بحرینی ، جواد کریمی قدوسی، نصرالله پژمانفر، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی به مجلس یازدهم راه یافتند.

نیشابور و فیروزه: احسان ارکانی از ۱۸۶ هزار و ۵۱۹ رای حائز ۷۳ هزار و ۸۱۸ رای شد. هاجر چنارانی حائز ۴۷ هزار و ۸۳۹ رای شد.

خراسان جنوبی
قائنات و زیرکوه: سلمان اسحاقی از ۷۲ هزار و ۲۸۲ رأی صحیح حائز ۲۱ هزار و ۹۳۴ رأی شد. 

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی از ۵۱ هزار و ۵۸ رأی صحیح حائز ۱۷ هزار و ۳۴۱ رأی شد.

فردوس، سرایان، طبس و بشرویه: مجید نصیرایی از ۸۴ هزار و ۷۰۴ رأی صحیح حائز ۳۷ هزار و ۳۳۴ رأی شد.

بیرجند و دُرمیان و خوسف: حسین خسروی اسفزار از ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ رأی صحیح حائز ۷۲ هزار و ۸۷۲ رأی شد.

خراسان شمالی
اسفراین: امان الله حسین پور از ۶۰ هزار و ۹۷۸ رای صحیح حائز ۱۹ هزار و ۳۱۲ رای شد.

شیروان: علی جدی از ۶۵ هزار و ۶۴۸ رای حائز ۲۸ هزار و ۷۷۹ رای شد.

بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه و رازو، جرگلان: سید محمد پاک مهر با ۶۶ هزار و ۸۹۱ رای به مجلس راه یافت. محمد وحیدی با ۵۷ هزار و ۵۷۶ رای به مجلس راه یافت. 

خوزستان
شادگان: مجید ناصری‌نژاد از ۴۳ هزار و ۲۸ رأی صحیح، حائز ۱۲ هزار و ۵۵۵ رأی شد.

شوش: محمد کعب عمیر از ۹۲ هزار و ۳۴۳ رأی صحیح، حائز ۲۳ هزار و ۳۵۸ رأی شد.

خرمشهر: سید لفته احمدنژاد از ۴۳ هزار و ۵۲۲ رای صحیح، حائز ۹ هزار و ۶۳۸ رای شد.

ایذه و باغ ملک: عبدالله ایزدخواه از ۱۲۴ هزارو ۶۹۳ رای صحیح، حائز ۳۳ هزار و ۲۸۰ رای شد.

دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی از ۷۶ هزار و ۲۴۷ رای حائز ۱۹ هزارو ۵۸۹ رای شد.

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان از ۶۶ هزارو ۳۱۹ رای صحیح حائز ۲۴ هزارو ۵۱۹ رای شد.

آبادان: جلیل مختار از ۶۴ هزارو ۶۱۰ رای حائز ۱۹ هزار و ۸۴۲ رای شد. سید مجتبی محفوظی حائز ۲۱ هزار و ۴۰۲ رای شد. سید محمد مولوی حائز ۳۵ هزار و ۵ رای شد.

اندیمشک: فریدون حسنوند از ۶۷ هزار و ۴۹۲ رای حائز ۲۳ هزار و ۸۲۴ رای شد.

بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان وبخش جولکی: حبیب آقاجری از ۹۸ هزار و ۸۶۶ رای حائز ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای شد.

دزفول: سید احمد آرایی از ۲۱۶ هزار و ۲۷۰ رأی حائز ۹۹ هزار و ۱۰۴رأی شد.

اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون: سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی انتخاب و شبیب جویجری و احمد سراج به مرحله دوم راه یافتند.

بهبهان و آغاجاری: محمد طلا مظلومی آب زرگه از ۶۳ هزار و ۳۶۷ رای حائز ۱۸ هزار و ۲۸ رای شد.

شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی از ۹۶ هزار و ۹۱۶ ر‌ای حائز ۳۱ هزار و ۸۵۳ رای شد.

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل و اندیکا: علیرضا ورناصری قندلی از ۹۶ هزارو ۹۵۹ رای حائز ۳۷ هزار و ۴۱۱ رای شد.

کردستان
سنندج، دیواندره و کامیاران: سید مهدی فرشاداناز ۱۲۷ هزار و ۸۳۸ رای حائز ۳۵ هزار و ۷۱۶ رای شد.محسن فتحی  حائز ۳۲ هزار و ۵۱۸ رای شد.

سقز و بانه: بهزاد رحیمی از ۸۳۵۱۳ رای حائز ۳۴۴۳۹ رای شد.

مریوان و سرو آباد: شیوا قاسمی به مجلس یازدهم راه یافت.

لرستان
دلفان و سلسله: یحیی ابراهیمی از ۱۰۹ هزار و ۷۹۶ رای حائز ۲۹ هزار و ۴۴۶ رای شد.

خرم آباد و چگنی: مرتضی محمودوند از ۱۸۶ هزار و ۳۳۷ رأی حائز ۴۳ هزار و ۸۳۴ رأی شد. مهرداد ویس کرمی  حائز ۳۸ هزار و ۷۷ رای شد.

بروجرد: عباس گودرزی از ۸۲ هزار و ۱۳۸ رای حائز ۴۹ هزار و ۱۷۰ رای شد.فاطمه مقصودی حائز ۱۷ هزار و ۸۹۱ رای شد.

درود و ازنا: حسین گودرزی از ۸۰ هزار و ۹۱۰ رای حائز ۲۸ هزار و ۴۳۰ رای شد.

پلدختر: سید حمیدرضا کاظمی از  ۴۹۳۰۴ رای حائز ۲۵۶۸۹ رای شد.

الیگودرز: محمد خدابخشی از ۵۹۵۸۷ رای حائز ۲۹۳۸۱ رای شد.

کوهدشت و رومشکان: محمدرضا مبلغی به مجلس یازدهم راه یافت.

سمنان
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری از ۲۹ هزار و ۴۶۳ رأی حائز ۱۳ هزار و ۱۳۰ رأی شد. 

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو از ۶۲ هزار و ۱۹۳ رأی حائز ۳۲ هزار و ۴۱۱ رأی شد.

دامغان: علی اکبر علیزاده برمی؛ از ۳۷ هزار و ۳۰ رأی صحیح حائز ۱۱ هزار و ۲۱ رأی شد.

 شاهرود،میامی و بسطام: علی اصغر خانی از ۹۳ هزارو ۲۶۴ رای صحیح حائز ۳۴ هزارو ۸۳ رای شد.

سیستان و بلوچستان
سراوان و سیب و سوران و مهرستان: ملک فاضلی از ۱۱۹ هزارو ۱۰۷ رای صحیح حائز ۴۳هزار و ۵۳۰ رای شد.

ایرانشهر و سرباز ،دلکان‌ ،فنوج‌ ،بمپور‌ ، لاشار و بنت‌: عبدالناصر درخشان از مجموع ۲۲۲,۹۹۰ رای حائز ۹۵,۸۹۶ رای شد.

چابهار، نیک‌شهر و کنارک و قصر قند: معین الدین سعیدی از مجموع ۱۹۶,۴۰۳ رای صحیح حائز ۹۰,۸۶۳ رای شد.

زاهدان: حسین علی شهریاری از ۱۷۵ هزار و ۶۲ رای حائز ۶۵ هزار و ۴۲ رای شد. فدا حسین مالکی از ۱۷۵ هزار و ۰۶۲ رای حائز ۶۳ هزار و ۲۷۷ رای شد. 

خاش، میرجاوه وبخش‌های نصرت آباد و کورین: اسماعیل حسین زهی از ۸۵ هزار و ۱۸۵ رای حائز ۴۳ هزارو ۱۴۸ رای شد.

زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون: محمد سرگزی از ۱۶۲ هزار و ۱۵۸ رای حائز ۷۶ هزار و ۶۸۴ رای شد.

مازندران
آمل: رضا حاجی‌پور از ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای حائز ۵۷ هزار و ۹۵۱ رأی شد.

بابلسر و فریدون‌کنار: اصغر باقرزاده از ۵۹ هزار و ۱۶۰ رای حائز ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای شد.

تنکابن، عباس آباد و رامسر: سید شمس‌الدین حسینی از ۸۱ هزار و ۸۴۰ رای صحیح حائز ۴۴ هزار و ۹۷۳ رای شد.

انتخابیه قائمشهر ،سواد کوه، جویبار سیمرغ : کیوان مرادیان کوچک سرایی حائز ۶۱,۹۸۰ رای و کمال علیپور خنکداری‌ حائز ۵۷,۸۲۳ شد.

نور و محمود آباد: ولی الله فرزانه از ۹۳,۷۷۹ رای صحیح حائز ۳۵,۳۴۷ رای شد.

نوشهر ،چالوس وکلاردشت: محمد علی محسنی بندپی از ۸۴,۷۱۶ رای صحیح حائز ۲۴,۰۹۲ رای شد.

بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اندراتی از ۱۲۳,۹۷۵ رای حائز ۵۷,۹۴۵ رای شد.

ساری و میاندرود: منصورعلی زارعی کیاپی از ۱۷۲هزارو ۳۴۲ رای حائز ۶۶ هزارو ۲۲۵ رای شد. علی بابایی کارنامی حائز ۴۲ هزارو ۲۶ رای شد.

بابل: علی کریمی فیروز جایی از ۱۸۲ هزارو ۱۶۳ رای حائز ۵۳ هزارو ۵۶۹ رای شد. مهدی سعادتی بیشه سر حائز ۵۰ هزارو ۷۲۳ رای شد.

مرکزی
محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی؛ از ۲۷ هزار و ۷۵۳ رأی صحیح حائز ۱۰ هزار و ۴۷۱ رأی شد.

تفرش، آشتیان و فراهان: سینا کمال‌خانی از ۳۶ هزار و ۶۰۲ رای صحیح و حائز ۱۳ هزار و ۷۵۲ رای شد.

خمین: علیرضا نظری از ۳۵ هزارو ۴۳۷ رای صحیح حائز ۱۵ هزارو ۱۵۷ رای شد.

ساوه و زرندیه: محمد سبزی از ۸۱ هزار و ۷۸۱ رای حائز ۲۷ هزار و ۵۴۴ رای شد.

اراک و کمیجان و خنداب: علی اکبر کریمی حائز ۷۶۳۸۷ رای شد. محمدحسن آصفریحائز ۵۴۹۷۹ رای شد.

شازند: محمود احمدی بیغش از ۵۰ هزار و ۹۸۴ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۴۵۲ رأی شد.

همدان
تویسرکان: محمد مهدی مفتح؛ از ۳۷ هزار و ۴۳ رأی حائز ۱۶ هزار و ۲۵۸ رأی شد. 

رزن و درگزین: حسن لطفی؛ از ۵۶ هزار و ۸۹۴ رأی حائز ۱۹ هزار و ۸۶۵ رأی شد.

اسدآباد: کیومرث سرمدی واله؛ از ۴۷ هزارو ۵۲۰ رأی صحیح حائز ۲۶ هزارو ۱۱۱ رأی شد.

ملایر: احد آزادی‌خواه حائز ۳۶,۴۷۸ رای و هادی‌بیگی‌نژاد حائز ۲۲,۰۶۲شدند.

نهاوند: علیرضا شهبازی از مجموع ۷۳,۴۰۴ رای صحیح حائز ۱۸,۵۷۸ رای شد.

همدان ، فامنین: حمیدرضا حاجی بابایی ، احمدحسین فلاحی به مجلس یازدهم راه یافتند.

بهار و کبودرآهنگ: عیسی جعفری از ۱۰۲ هزار و ۵۷۰ رای حائز ۳۶ هزار و ۸۸۴ رای شد.

هرمزگان
بندر لنگه و بستک و پارسیان: احمد جباری از ۸۲,۷۹۴ رای صحیح حائز  ۳۰,۷۰۲ رای شد.

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی از ۲۲۸ هزار و ۲۶ رای حائز ۱۰۳ هزار و ۴۷۰ رای شد.

بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر: احمد مرادیحائز ۱۶۷۰۸۴ رای شد. محمد آشوری تازیانیحائز ۹۳۸۴۲ رای شد و منصور آرامیحائز ۸۷۸۷۰ رای شد.

کرمان
سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیگلری؛ از ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ رأی صحیح حائز ۴۸ هزار و ۸۶۴ رأی شد.

شهر بابک: مصطفی رضا حسینی قطب آبادی؛ از ۴۰ هزار و ۵۸۸ رأی صحیح حائز ۱۳ هزار و ۳۵۰ رأی شد.

زرند و کوهبنان: عفت شریعتی کوهبنانی از ۶۶ هزار و ۵۰۲ رأی صحیح حائز ۴۴ هزار و ۴۵۳ رأی شد.

رفسنجان و انار: حسین جلالی؛ از ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح حائز ۵۳ هزار و ۷۸۸ رأی شد.

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج: منصور شکراللهی از ۱۵۸ هزار و ۵۸ رای صحیح حائز ۱۰۵ هزار و ۱۴۷ رای شد.

کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی داورانی ۱۳۰ هزارو ۱۹۵ رأی و محمد مهدی زاهدی ۹۰ هزارو ۷۱۴ رأیکسب کردند.

بافت، رابر و ارزوئیه: صمد الله محمدی از ۵۸ هزار و ۷۴۸ رای صحیح حائز ۱۸ هزار و ۲ رای شد.

بم، ریکان، فهرج و نرماشیر: موسی غضنفر آبادی از ۱۲۹ هزار و ۱۲۷ رای حائز ۷۹ هزار و ۳۹۲ رای شد.

جیرفت و عنبرآباد: ذبیح الله اعظمی ساردوئی از ۱۳۱ هزار و ۱۵۹ رای حائز ۵۳ هزار و ۲۰۲ رای شد.

کرمانشاه
سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی کیا از ۴۳,۷۷۷ رای صحیح حائز ۱۰,۹۳۵رای شد.

اسلام آباد غرب و دالاهو: مجتبی بخشی پور و نادر نادری با ۸۳ هزار و ۹۵۴ رای راهی مرحله دوم شدند.

پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: آرش زره تن لهونی از ۶۷ هزار و ۷۱۲ رای حائز ۳۰ هزار و ۶۱۶ رای شد.

قصر شیرین و سر پل ذهاب و گیلانغرب: شهریار حیدری از ۸۲ هزار و۹۸۷ رای حائز ۲۷ هزار و ۸۰۱ رأی شد.

کرمانشاه: محمد رشیدی ، عبدالرضا مصری، ابراهیم عزیزی و سلمان محمدی بابا زیدی به مرحله دوم راه یافتند.

کنگاور، صحنه وهرسین: علی رضایی از ۱۰۸ هزار و ۵۲۷ رای حائز ۳۶ هزار و ۶۶ رای شد.

کهگیلویه و بویراحمد
کهکیلویه و بهمئی و چرام و لنده: سید محمد موحد از ۱۲۷ هزار و ۲۰۹ رای حائز ۷۵ هزار و ۸۵۱ رای شد.

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر از ۱۷۲۹۰۷ رای حائز ۶۶۵۹۹ رای شد.

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون به مجلس راه یافت.

زنجان
ماه نشان و ایجرود: سید مرتضی خاتمی؛ از ۴۱ هزار و ۱۹۱ رأی صحیح حائز ۱۷ هزار و ۷۶۳ رأی شد.

خدابنده: سید البرز حسینی از ۸۱ هزار و ۸۶۶ رای صحیح حائز ۳۰ هزار و ۸۵۲ رای شد.

ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی علی آبادی از ۸۴ هزارو ۸۲۶ رای صحیح حائز ۱۹ هزارو ۴۵۴ رای شد.

زنجان: مصطفی طاهری با ۵۹ هزار و ۶۰۳ رای به مجلس راه یافت. همچنین از همین حوزه انتخابیه مهدی باقری و نبی الله محمدی به مرحله دوم راه یافتند.

فارس
اقلید: مسلم صالحی؛ از ۴۳ هزار و ۳۹۱ رأی صحیح حائز ۱۴ هزار و ۵۸۰ رأی شد.

لارستان، خنج و کراش: حسین حسین زاده از ۸۷ هزار و ۹۳۰ رای صحیح، حائز ۲۸ هزار و ۳۹۹ رای شد.

نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی از ۸۰ هزار و ۱۴۰ رای صحیح حائز ۲۸ هزارو ۸۴۷ رای شد.

جهرم: محمدرضا رضایی کوچی از  ۷۹ هزارو ۷۹۷ رای صحیح حائز ۳۹ هزارو ۹۴۰ رای شد.

آباده، بوانات و خرم بید: رحیم زارع از ۷۳ هزار و ۷۷۹ را‌ی حائز ۲۶ هزار و ۳۰۶ رای شد.

سروستان، کوار و خرامه: عبدالعلی رحیمی مظفری از ۶۹ هزار و ۴۶۶ رای حائز ۳۷ هزار و ۷۷۱ رای شد.

فیروز آباد و فراش بند: محمد مهدی فروردین از ۹۹ هزار و ۸۸۶ رای حائز ۲۹ هزار و ۶۶۱ رای شد.

ممسنی و رستم: مجید انصاری از ۹۲ هزار و ۴۴۵ رای حائز ۵۰ هزار و ۰۰۸ رای شد.

شیراز: علیرضا پاک فطرت از ۳۲۰ هزار و ۴۲۸ رای حائز ۱۹۳ هزار و ۷۹۰ رأی شد. روح الله نجابت حائز ۱۲۲ هزار و ۸۰۷ رأی شد.جعفر قادری حائز ۱۱۶ هزار و ۶۸۴ رأی شد. ابراهیم عزیزی حائز ۱۱۴هزار و ۳۲۹ رأی شد.

کازرون: فریدون عباسی دوانی از ۹۹۰۹۸ رای حائز ۲۷۹۱۹ رای شد.

مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان: جلال رشیدی کوچی از ۱۱۲۱۹۲ رای حائز ۳۲۴۶۹ رای شد.

فسا: حجت الله فیروزیاز ۷۴۶۷۲ رای حائز ۳۲۳۱۹ رای شد.

داراب و زرین دشت:  محمد جواد عسگری از ۱۲۵۰۵۸ رای حائز ۵۰۹۷۹ رای شد.

لامرد و مهر: سید موسی موسوی از ۷۶ هزار و ۲۷۶ رای حائز ۳۷ هزار و ۷۳۶ رای شد.

قم
قم:احمد امیرآبادی فراهانی حائز ۲۱۸۳۱۵ رای، مجتبی ذوالنوری حائز ۲۰۴۷۵۸ رای و علیرضا زاکانی حائز ۱۹۰۴۲۲ شد.

قزوین
بویین زهرا و آوج : روح الله عباسپور از ۷۴هزار و ۶۳۱ رای صحیح حائز ۳۷ هزار و ۵۸۹ رای شد.

تاکستان: رجب رحمانی از ۶۴ هزار و ۹۴۷ رای حائز ۲۶ هزار و ۴۵ رای شد.

قزوین و آبیک و البرز: فاطمه محمد بیگی از ۲۲۳ هزار و۴۳۶ رای حائز ۱۰۸ هزار و ۹۲۴ رأی شد. لطف الله سیاه کلی حائز ۸۳ هزار و ۵۵۵ رأی شد.

کردستان
قروه و دهگلان: پرویز اوسطی؛ از ۶۷ هزار و ۵۹ رای صحیح حائز ۱۷ هزار و ۱۹۶ رأی شد.

گیلان
بندرانزلی: احمد دنیامالی از ۳۴ هزار و ۱۲۱ رآی صحیح حائز ۱۶ هزار و ۷۳۵ رأی شد.

آستارا: غلامرضا مرحبا از ۴۱ هزار و ۱۸ رای صحیح حائز ۱۴ هزار و ۸۳۴ رای شد.

رودبار: مهرداد گودرزوند چگینی از ۵۱ هزار و ۹۰۵ رای صحیح حائز ۱۶ هزار و ۱۹۹ رای شد.

رودسر و املش: محمد صفری ملک میان از ۷۸ هزار و ۶۲۴ رای صحیح حائز ۲۵ هزار و ۴۷۴ رای شد.

حوزه آستانه اشرفیه: محمد علی رمضانی دستک از ۳۶,۷۶۳ رای صحیح حائز ۱۳,۹۴۸ رای شد.

طوالش‌ رضوانشهر و ماسال: حسن محمدیاری/ از مجموع ۱۲۶,۷۹۴ رای حائز ۳۰,۸۲۷ شد.

لاهیجان و سیاهکل: رسول فرخی میکال‌ از مجموع ۶۰,۶۴۲ رای حائز ۱۸,۶۲۰ رای شد.

رشت: جبار کوچکی نژاد از ۱۶۲ هزار و ۵۶۲ رای حائز ۵۰ هزارو ۶۸۵ رای شد. سید علی آقازاده دافساری حائز ۴۷ هزار و ۵۷ رای شد. محمد رضا احمدی حائز ۳۳ هزا رو ۹۹۲ رای شد.

فومن و شفت: خلیل بهروزی فر از ۸۰ هزار و ۹۴۵ رأی حائز ۴۷ هزار و ۸۵۱ رأی شد.

لنگرود: پرویز محمدنژاد قاضی محله از ۵۵ هزارو ۵۸ رای حائز ۲۲ هزارو ۶۳۳ رای شد.

صومعه سرا: سید کاظم دلخوش اباتری از ۵۳ هزار و ۷۸۸ رای حائز ۲۸ هزار و ۱۷۶ رای شد.

گلستان
رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری از ۸۳ هزارو ۰۷۶ رای صحیح حائز ۳۸ هزارو ۶۱۵ رای شد.

علی آباد: رحمت الله نوروزی از ۶۱ هزارو ۵۹۱ رای صحیح حائز ۳۵ هزارو ۹۰۷ رای شد.

گرگان و آق قلا: رمضانعلی سنگ دوینی از ۱۹۰ هزار و ۲۳ رای حائز ۵۳ هزار و ۱۰۰ رای شد. غلامرضا منتظری حائز ۴۰ هزار و ۸۹۳ رای شد.

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان: عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی با ۱۱۴ هزارو ۱۴۹ رای راهی مرحله دوم انتخابات شدند.

گنبد کاووس: امانقلیچ شادمهر از ۱۴۶ هزار و ۹۷۰ رای حائز ۳۱ هزار و ۸۲۶ رای شد.

مینودشت، کلاله، مراوه تپه و کالیکش: رضا آریان پور از ۱۳۷ هزار و ۵۵۱ رای حائز ۴۲ هزار و ۹۴۷ رای شد.

یزد
اردکان: محمد رضا دشتی اردکانی از ۲۷ هزار و ۶۴۲ رأی صحیح حائز ۱۵ هزار و ۸۴۸ رأی شد.

تفت و میبد: سید جلیل میر محمدی میبدی از ۵۲ هزار و ۵۷۵ رأی صحیح حائز ۲۰ هزار و ۲۸۶ رأی شد.

مهریز ،بافق و ابرکوه و خاتم و بهاباد‌: محمد رضا صباغیان بافقی از ۸۲,۳۴۵ رای حائز ۲۶,۸۶۵ رای شد.

یزد و اشکذر و بخش ندوشن: محمدصالح جوکار از ۱۴۸۳۹۳ رای حائز ۱۰۵۵۴۹ رای شد

مسیحیان ارمنی جنوب: روبرت بیگلریان از ۱۵۵۱ رای حائز ۱۱۵۸ رای شد.

زرتشتیان: اسفندیار اختیاری کسنویه یزد از ۳۴۸۶ رای حائز ۳۴۸۶ رای شد.

کلیمیان: همایون سامه یح نجف آبادی از ۱۶۸۷ رای حائز ۱۲۶۱ رای شد.

مسیحیان آشوری کلدانی: شارلی انزیه تکیه حائز ۱۰۷۱ رای شد.

ارامنه شمال کشور: آرا شاوردیان از ۵۲۷۵ رای صحیح حائز ۳۴۹۳ رای شد.



این نتایج باید به تایید شورای نگهبان برسد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۱۲°