شمار افراد مورد آزمایش کرونا در انگلیس از 7 هزار نفر گذشت

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:00 - پنجشنبه 26 تير 1399
کد خبر : ۷۶۹۶۸۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
وزارت بهداشت و درمان انگلیس در تازه‌ترین گزارش اعلام کرد شمار افراد مشکوکی که تست آلوده بودن به ویروس کرونا از آنان گرفته شده است به هفت هزار و ۱۳۲ نفر رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزارت بهداشت انگليس با تاكيد بر اينكه احتمال قرنطينه كامل جوامع، همچون چين ، در اين كشور مطرح نيست از مسافراني كه از كشورهاي الوده به اين ويروس به انگليس امده اند خواست حتي اگرعلايم بيماري كوويد – 19 در انان نيست دو هفته با رعايت موارد بهداشتي در خانه بمانند و چنانچه عوارض اين بيماري را در خود ديدند با شماره تلفن اعلام شده تماس بگيرند.
 
نشريه ايوينينگ استاندارد به نقل از ايوان دويل (Yvonne Doyle)، مديرعامل بهداشت عمومي در انگليس نوشت از ديشب تا صبح امروز، حدود 19 هزار نفر با شماره تلفني كه براي آگاهي از ويروس كرونا در اين كشور اعلام شده، تماس گرفته اند.
 
 ديروز هشت مدرسه در انگليس به علت نگراني از الوده بودن برخي از دانش اموزان كه به ايتاليا سفر كرده بودند تعطيل شد.
 
 سيصد نفر از كاركنان دفتر مركزي شركت نفتي شورون آمريكا در انگليس نيز در هراس از مشاهده علايم مشابه نشانگان ويروس كرونا در يكي از كاركنان اين شركت به منازلشان فرستاده شدند.
 
نماينده سازمان جهاني بهداشت در انگليس، امروز در مصاحبه با شبكه 4 راديو بي بي سي، از مردم خواست به منظور پيشگيري از گسترش بيماري كوويد 19 (Covid-19) موارد بهداشتي توصيه شده و فاصله لازم را در اجتماعات و مراودات اجتماعي رعايت كنند تا از گسترش ويروس كرونا با سرعت بيشتري جلوگيري شود.
 
به نوشته ايوينينگ استاندارد، سازمان جهاني بهداشت امروز اعلام كرد اكنون شمار افراد شناسايي شده روزانه در خارج از چين، بيش از افراد شناسايي شده در اين كشور شده است.
 
اين روزنامه نوشت كارشناسان بهداشت آمريكا هشدار مي دهند گسترش اين بيماري در اين كشور، بسيار محتمل شده است.
 
ايوينينگ استاندارد نوشت مركز پيشگيري و مهار بيماري ها در آمريكا هشدار داده است جامعه اين كشور بايد براي شيوع بيش تر ويروس كرونا آماده شود.
 
تاكنون 57 نفر در آمريكا به اين بيماري مبتلا شده اند. دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمريكا در توئيتي، رسانه هاي اين كشور از جمله سي ان ان را به ترسناك نمايش دادن ويروس كرونا و هراس افكندن در جامعه با اخبار دروغ، متهم كرده است.
برچسب ها: انگلیس ، کرونا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°