استفاده از همه ظرفیت ها برای مبارزه با کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 01 مرداد 1400
کد خبر : ۷۶۹۷۰۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
نشست ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان تهران با حضور استاندار و فرمانده ستاد در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار، تدابیری اتخاذ و تصویب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا بر هماهنگی و هم افزایی همه نهاد‌ها تاکید شد و سامانه‌ای برای اطلاع رسانی و آموزش مردم راه اندازی شده است.

 استاندار تهران تاکید کرد: برای مبارزه با ویروس کرونا از همه ظرفیت‌های بین بخشی استفاده می‌کنیم.

او گفت: با توجه به اهمیت موضوع کرونا و حساس بودن آن در کلانشهر و استان تهران؛ به منظور برخورد همه جانبه با این ویروس در ابعاد پیشگیرانه و غربالگری، شناسایی، درمان، آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان تهرانی جلسه فوق العاده‌ای در دانشگاه علوم پزشکی تهران امروز از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ تشکیل شد.

استاندار تهران گفت: در این جلسه دکتر زالی به عنوان تام الاختیار و فرمانده ستاد عملیات مبارزه با کرونا در استان تهران تعیین شد.

بندپی گفت: از همه ظرفیت‌های بین بخشی برای مبارزه با این ویروس استفاده می‌کنیم و باید انسجام خوبی هم در بخش آموزش و ابعاد مختلف آن داشته باشیم.

استاندار تهران گفت: سامانه‌ای راه اندازی شده است که در آن نحوه اطلاع رسانی، نحوه آموزش و مشارکت مردم، چگونگی استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان و همچنین هم افزایی در ابعاد مختلف مشخص شده است تا بتوانیم مبارزه‌ای همه جانبه با ویروسی که تقریبا شیوع آن نسبت به ویروس‌های دیگر بیشتر است در استان تهران داشته باشیم.


زالی، فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در تهران هم گفت: تداوم تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی و تعطیلی سالن ها و مراکز فرهنگی از جمله سینماها از پیشنهادهای نشست امروز بود

زالی گفت: از قوه قضائیه خواسته ایم به زندانیان، در صورت داشتن گواهی سلامت، مرخصی داده شود تا از تراکم جمعیت در زندان ها کاسته شود.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °