چرا فوتبال و بازیهای لیگ برتر از کرونا مستثنی شده؟

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:30 - يکشنبه 15 تير 1399
کد خبر : ۷۶۹۸۱۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
خلیلیان سخنگوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در ورزش با بیان اینکه به فکر دغدغه ها و سلامت مردم و ورزشکاران هستیم گفت: وضعیت فوتبال و تصمیم گیری در این باره برعهده مقامات عالی رتبه کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

دکتر مهرزاد خلیلیان سخنگوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در ورزش گفت: وضعیت فوتبال و تصمیم گیری در این باره بر عهده مقامات عالی رتبه بالای کشور است بنابراین به فکر این هستیم که دغدغه های مردم کمتر شود.

عالی ترین مرجع ستاد ملی مبارزه با کروناست که در سطح وزارت بهداشت درمان است و حتی شورای امنیت ملی و سطوح عالی کشور تصمیم گیری درباره لیگ برتر را به عهده دارند.

سخنگوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در ورزش گفت: همه نقطه نظرات از نظر ورزشی، عفونی و ورزشی در جلسه ای که با وزارت بهداشت، فدراسیون پزشکی برگزار خواهد شد، در اختیار مسئولان قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

زهره هراتیان رئیس ایفمارک و مدیر پزشکی سازمان لیگ در ارتباط تلفنی گفت: وقتی اپیدمی بیماری ایجاد می شود ستادی با مدیریت وزارت بهداشت تشکیل می شود و تصمیمات این کمیته لازم الاجراست.

چرا فوتبال و بازیهای  لیگ برتر از کرونا مستثنی شده؟

او افزود: تصمیمات باید در این ستاد به صورت واضح و روشن ابلاغ شود. تصمیمات روزانه بر اساس بازخورد گرفته می شود و دستورالعمل ها بر اساس ابلاغیه های وزارت بهداشت بوده و به بازیکنان اعلام می شود.

او افزود: اطلاع رسانی ها به ستاد منعکس و  تصمیمات جدید اتخاذ خواهد شد.

 

برچسب ها: چهارسوی لیگ
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲°    ۳۳°