همتی: بانک‌ها در اقساط وام ها، شرایط مشتریان را لحاظ کنند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 14 مرداد 1400
کد خبر : ۷۶۹۸۳۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
رئیس کل بانک مرکزی به مدیران بانک‌ها توصیه کرد شرایط امروز اشخاص حقیقی و حقوقی را که دچار وقفه در آمدی شدند در نظر بگیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس کل بانک مرکزی در فضای مجازی نوشت: به مدیران بانک‌ها توصیه می‌کنم، شرایط امروز اشخاص حقیقی و حقوقی را که دچار وقفه در آمدی شدند در نظر گرفته و در خصوص تمدید زمان و نحوه وصول اقساط وام ها، همراهی لازم را با مشتریان به عمل​ آورند و مراعات وضعیت آن‌ها را بکنند.

عبدالناصر همتی نوشت: با توجه به تعطیلی یا کاهش فعالیت برخی از کسب و کار‌های کشور که ممکن است کاهش عایدی برخی واحد‌ها و صنوف و حتی اشخاص حقیقی را در پی داشته باشد، به مدیران بانک‌ها توصیه می‌کنم، شرایط امروز اشخاص حقیقی و حقوقی را که از این بابت دچار وقفه در آمدی می‌شوند در نظر گرفته و در خصوص تمدید زمان و نحوه وصول اقساط وام ها، همراهی لازم را با مشتریان به عمل​ آورده و مراعات وضعیت آن‌ها را بکنند.

وی ادامه داده است: در خصوص شرایط ناشی از شیوع کرونا، تاکید بر دو نکته را، خطاب به مدیران و همکاران بانکی خود ضروری می‌دانم.

این روزها، با وجود ریسک فعالیت در شعب بانک ها، شاهد تلاش‌ها و زحمات همکاران عزیز نظام بانکی برای خدمت به مردم، خصوصاً در شعب بانک‌ها هستیم. مردم عزیزمان قطعاً قدر تلاش این عزیزان را می‌دانند. من نیز به سهم خودم، به تمامی همکاران خوبم خسته نباشید گفته و ضمن توجه دادن به دستورالعمل‌های بهداشتی، بابت تلاش‌های آنها، قدردانی می‌کنم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲.۵۹°    ۲۶.۹۹°