آغاز مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن با ۵ استان

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:28 - چهارشنبه 07 خرداد 1399
کد خبر : ۷۶۹۸۷۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن از شنبه ۱۷ اسفند در ۵ استان آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با شبکه خبر با اعلام این خبر گفت: در این مرحله متقاضیان با قرعه کشی انتخاب می‌شوند.


معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، ادامه داد: ثبت نام روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هفته آتی انجام می‌شود و چنانچه در کار ثبت نام مرحله دوم در موعد مقرر به اتمام نرسید، تا پایان سال دوباره تمدید خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص تفاوت این مرحله از ثبت نام مسکن ملی با مرحله دوم، گفت: در مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن بر اساس تعداد ظرفیت ثبت نام انجام شد و به محض تکمیل ظرفیت سایت بسته می‌شد. در این مرحله تدبیری اندیشیده شده که مردم به مراکزی خارج از منزل مراجعه نداشته باشند و ثبت نام از ۸ صبح شروع و تا ساعت ۱۲ روز بعد انجام شود.

محمودزاده افزود: متقاضیان دو روز کاری فرصت دارند تا ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را انجام دهند.

معاون مسکن و ساختمان در خصوص فرآینده ثبت نام اعلام کرد: سایت ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir است و تمام اطلاعات لازم در سایت ثبت شده است که متقاضیان باید چه شرایطی داشته باشند.

محمودزاده یادآور شد: بر اساس قانون ساماندهی چهار شرط وجود دارد که باید متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن باید واجد آن باشند. اول آنکه متقاضیان باید از اول پیروزی انقلاب از امکانات دولتی در حوزه زمین و مسکن استفاده نکرده باشد و اصطلاحا فرم «ج» آن‌ها سبز باشد.

او افزود: شرط دوم آن است که متقاضی از اول فرودین سال ۱۳۸۴ فاقد مالکیت خصوصی باشد. شرط سوم تاهل و شرط چهارم سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهری است که متقاضی تقاضای مسکن کرده است.

آقای محمودزاده همچنین از تعیین زمانی برای انصراف متقاضیان مرحله نخست خبر داد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °