راه‌اندازی سامانه تلفنی برای بازنشستگان مبتلا به کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:57 - سه‌شنبه 30 دی 1399
کد خبر : ۷۷۰۰۲۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
صندوق بازنشستگی کشوری شماره تلفن ۹۱۳۲۴۶۴۵ (۰۲۱) را برای شناسایی و برنامه‌ریزی اقدامات بعدی برای بازنشستگان کشوری مبتلا به کرونا راه‌اندازی کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگانی که به طور قطعی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند، می‌توانند ضمن تماس با شماره ۹۱۳۲۴۶۴۵ (۰۲۱) شامل ۲۰ خط و اعلام بیماری خود، این صندوق را برای برنامه ریزی اقدامات بعدی به منظور کاستن از دامنه مشکلات ناشی از ابتلا به بیماری کرونا یاری دهند.

پس از تماس بازنشستگان کشوری با این تلفن و اعلام بیماری و مشکلات مرتبط با کرونا به کارشناسان صندوق بازنشستگی کشوری، مشخصات، تلفن و نشانی آن‌ها ثبت شده و برای برنامه ریزی‌های آتی به منظور کاهش آثار و تبعات بیماری کرونا در بازنشستگان تحت پوشش استفاده خواهد شد.

در این گزارش تاکید شده است که این اقدامات شامل ارائه خدمات درمانی نیست.

صندوق بازنشستگی کشوری از این پس برای اطلاع رسانی‌های مورد نیاز در خصوص بیماری کرونا پیامک‌هایی با سرشناسه SABA برای بازنشستگان تحت پوشش خود ارسال خواهد کرد.

ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تاکنون به بیش از ۷۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

«کیانوش جهانپور» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز جمعه ۱۶ اسفندماه اعلام کرد که اکنون موارد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۴ هزار و ۷۴۷ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۲۴ نفر رسیده و همچنین ۹۱۳ نفر بهبود یافته‌اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۲°