اقدامات سازمان تامین اجتماعی در مقابله با کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 28 شهريور 1400
کد خبر : ۷۷۰۰۹۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی بیمارستان‌های تأمین اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع کرونا و مقابله با این ویروس آمادگی کامل دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ابوالفضل آفریده در گفتگوی ۱۸:۳۰ درباره اقدامات سازمان متبوعش برای مقابله با شیوع بیماری کرونا افزود: سازمان تأمین اجتماعی از همان ابتدای ورود این ویروس به کشور، به عنوان یکی از اعضای ستاد بحران در جلسات مختلف حضور پیدا کرد و اقدامات لازم را جهت جلوگیری از شیوع کرونا انجام می‌دهد.

او با بیان اینکه از همان ابتدا توصیه‌ها و هشدار‌های لازم به افراد داده شد و به بیماران مستعد ویروس کرونا اطلاع‌رسانی کامل صورت گرفت افزود: به بازنشستگان محترم اطلاع‌رسانی‌های لازم جهت مقابله با ویروس کرونا انجام شده و به دارو‌های مبتلایان به بیماری‌های مزمن را دوماهه ارائه کردیم تا در صورت امکان کمتر به مراکز درمانی مراجعه کنند.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: تمامی بیمارستان‌های تأمین اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع کرونا و مقابله با این ویروس آمادگی دارند.

او افزود: همچنین جهت کاهش مراجعات، همه دفترچه‌های درمانی که تا پایان بهمن اعتبار داشتند بدون مراجعه به شعبه یا کارگزاری‌ها تا پایان فروردین تمدید اعتبار شد.

او درباره مبالغ اختصاص یافته برای مقابله با این ویروس این طور توضیح داد: 
 
 
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی در تشریح محتوای فراخوان سازمان متبوعش مبنی بر دعوت به کار پزشکان و پیراپزشکان هم این طور گفت:
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۷.۹۹°    ۲۷.۹۹°