بکارگیری همه ظرفیت‌ها برای مقابله با کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 13 آذر 1400
کد خبر : ۷۷۰۲۰۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
رئیس قوه قضاییه گفت: رمز موفقیت مقابله با ویروس کرونا همکاری مردم، پای کار بودن مسئولان و بکارگیری همه ظرفیت‌های کشور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در بازدید سرزده از ستاد فرماندهی مدیریت عملیات مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران افزود: از اعضای هیئت علمی کادر درمانی و پزشکی تشکر می‌کنم که در خط مبارزه و مقابله با کرونا تلاش می‌کنند.
وی گفت: حفظ سلامت جامعه امری ضروری است و امروز سلامت جامعه بسیار مهم و دارای اولویت است و همه امور باید در امر سلامت جامعه استوار باشند و اگر سلامت وجود داشته باشد بسیاری از پیشرفت‌ها و توسعه‌ها نیز در جامعه فراهم می‌شود.
رئیس قوه قضائیه افزود: کاری که امروز کادر درمانی و پزشکی در بیمارستان‌های سطح کشور انجام می‌دهند، قابل تقدیر است.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی افزود: ظرفیت کشور بسیار ظرفیت بالایی است و اگر همه ظرفیت‌ها پای کار بیاید کشور ما قدرتمندانه‌تر از آن است که یک ویروس بتواند مشکلی برای آن ایجاد کند به ویژه که ما هم در بحث علمی و هم در بحث نیروی انسانی و جوان آماده به کار ظرفیت خوبی داریم و فقط باید این ظرفیت‌ها مدیریت شود.
وی گفت: سطح مداخلات حتماً باید کاهش پیدا کند و تنها باید امر پزشکی و بهداشتی ملاک قرار گیرد به ویژه که دانشگاه‌های پزشکی و بهداشتی ما از جهت فنی و تخصصی صاحب صلاحیت هستند و دیگران باید بدانند این اظهارنظر و مداخلات آن‌ها از بعد تخصصی و فنی است.
رئیس قوه قضائیه افزود: اگر می‌گویند اجتماعات نباید انجام شود برای حفظ سلامت مردم است تا سلامت مردم را تضمین کنند و همه باید به این باید‌ها و نباید‌ها و پروتکل‌ها عمل کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ادامه داد: همه بخش‌ها باید ظرفیت‌ها را پای کار بیاورند به ویژه که امروز مردم در بحث کمک کردن حال بهتری پیدا کردند و بخش‌های نظارتی نیز پای کار هستند.
وی گفت: البته نقش نهاد‌های نظارتی و بازرسی نیز باید نقش کمک کننده و مبتنی بر همکاری باشد یعنی این که چه کار کنند که این مأموریت (مقابله با ویروس کرونا) بهتر انجام شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵.۹۹°    ۵.۹۹°