۱۳۶۵ مورد جدید ابتلاء به کووید ۱۹

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:11 - شنبه 21 تير 1399
کد خبر : ۷۷۰۳۱۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
سخنگوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۶۵ مورد جدید به تعداد مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در کشور افزوده شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر جهان پور در گفتگو در شبکه خبر افزود: با احتساب این تعداد ۱۲ هزار و ۷۲۹ نفر تا ظهر امروز در کشور به طور قطعی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند.

سخنگوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا؛ در خصوص تعداد مبتلایان در ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک استان‌ها هم گفت: استان تهران با ۳۴۷ مورد جدید بیشتر تعداد را در این مدت داشته است.

دکتر جهان پور،  تعداد مبتلایان در سایر استان‌ها را هم به این شرح اعلام کرد: اصفهان ۱۵۵ مورد جدید؛ قم ۳۲ مورد جدید؛ گیلان: ۱۱۳ مورد جدید؛ مرکزی ۱۱۵ مورد جدید؛ سمنان ۴۷ مورد جدید؛ لرستان ۲ مورد جدید؛ البرز ۱۳۴ مورد جدید؛ خراسان رضوی ۳۰ مورد جدید؛ قزوین ۴۷ مورد جدید؛ فارس ۱۱ مورد جدید؛ آذربایجان شرقی ۵۹ مورد جدید؛ یزد ۷۳ مورد جدیدکردستان ۵ موردجدید؛ همدان ۷ مورد جدید؛ اردبیل ۳۳ مورد جدید؛ زنجان ۳۱ مورد جدید؛ آذربایجان غربی ۳۱ مورد جدید؛ خوزستان ۴۸ مورد جدید؛ سیستان و بلوچستان ۲ مورد جدید؛ خراسان شمالی ۱ مورد جدید؛ و بوشهر ۷ مورد جدید.

سخنگوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹۷ نفر از هموطنانمان هم بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان باختند که به این ترتیب تعداد هموطنان که بر اثر این بیماری جان باخته اند در مجموع به ۶۱۱ مورد رسید.

دکتر جهان پور گفت: البته در این مدت، خوشبختانه ۴۳۳۹ نفر از هموطنان هم بهبود یافته و از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴°    ۳۶°