برگزاری لیگ بازی های الکترونیکی در نوروز

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:33 - چهارشنبه 07 خرداد 1399
کد خبر : ۷۷۰۴۶۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
سازمان ورزش شهرداری تهران برای نوروز ۱۳۹۹، لیگ بازی‌های الکترونیکی در فضای مجازی را برگزار و نماهنگ‌های ورزشی را منتشر می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حیدر سلیمانی، معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه در ایام نوروز با توجه به شیوع ویروس کرونا در بخش برنامه‌های ورزشی حضور فیزیکی نخواهیم داشت، گفت: تمام برنامه‌های ورزشی و ارائه خدمات در مجموعه‌ها تعطیل شده و تنها در دو بخش مالی و تسویه حساب ها، منابع انسانی و ساختار سازمان فعالیت‌ها به صورت فیزیکی و حضوری ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به لزوم سرگرمی و ترغیب به ورزش شهروندان در ایام تعطیلات نوروز، افزود: در فضای مجازی دو آیتم تعریف کردیم؛ در بخش «ورزش در خانه» بیش از ۱۰۰ نماهنگ ساخته شده است که از اول فروردین از طریق کانال‌های محلات، مربیان ایستگاه‌های ورزشی و مدیران تربیت بدنی مناطق منتشر می‌شود. br
سلیمانی ادامه داد: همچنین لیگ بازی‌های الکترونیکی با همکاری وزارت ورزش و انجمن ورزش‌های الکترونیکی به صورت آنلاین و هم از طریق موبایل به صورت رایگان راه اندازی شده است.
 او درباره نقش سازمان ورزش شهرداری تهران در این برنامه گفت: در این لیگ سازمان ورزش شهرداری تهران بخش تامین جوایز را به عهده گرفته تا بتواند جوانان را سرگرم و آن‌ها را به ورزش در ایام نوروز تشویق و ترغیب کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳°    ۳۵°