حماسه‌های جامعه پزشکی مانند دفاع مقدس جاودانه است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 25 خرداد 1400
کد خبر : ۷۷۰۵۵۸
تاریخ انتشار : جمعه ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
سرلشکر سلامی در پیامی خطاب به پزشکان، پرستاران و خادمان عرصه سلامت و مقابله با کرونا با تبریک سال نو تأکید کرد: توصیف هنرنمایی شما سخت است، حماسه‌هایتان، مانند دفاع مقدس جاودانه است. پیروز این میدان هستید و هرگز فراموش نمی‌شوید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از سپاه‌نیوز، همزمان با تحویل سال ۱۳۹۹ و آغاز عید نوروز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع)، حماسه جهاد مدافعان سلامت کشور، اطباء، پرستاران و خادمان عالیقدر در میدان مبارزه با کرونا را مورد ستایش و تقدیر قرار داد و تاکید کرد: جامعه پزشکی ما را سرشار از افتخار ساخته‌اید، آن را مقدس، پاک، جذاب، پر فروغ، پر روح و بهشتی نموده‌اید؛ مشعل حیات و نور امید و نشاط را برافروخته اید و بیرق دار کرامت، شرف وعزت در این حرفه الهی شده‌اید.

متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اطباء عالیقدر، پرستاران والامقام و همه خادمان فداکار عرصه سلامت زیباترین سلام‌ها بر شما، " مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا"

در این لحظه‌های باشکوه که روح مهربانی و زیبایی لبخند‌های آرامش بخش شما فرشتگان نجات با روحیه شجاعانه و فداکارانه و دلسوزانه تان در هم آمیخته است و دل انگیز‌ترین و جاودانه‌ترین صحنه‌های ایثار و مهرورزی و محبت و عاطفه و شرف را در آسمان زلال گون فضائل الهی جامعه بشری ترسیم نموده است، شما همانند خورشید می‌درخشید.

دل از خانه و فرزند و همسر و سلامت و جان خود شسته اید، در قلب میدان خطر با مرموزترین پدیده جاری عالم در نبردی شرافتمندانه پیکار می‌کنید و ثابت قدم و وفادار، همدرد لحظه‌های درد آلود مردمانمان شده اید.

در نبرد کرونا شما هر روز احیاگر و بخشنده زندگی به هموطنانمان هستید. از مرز خستگی‌ها عبور کرده و در مدار لبخند‌های نجیبانه مانده‌اید و با ایمان خالصانه، صبور و امیدآفرین ایستاده‌اید. شما نماد رجاء و تجسم شیرین‌ترین واژه‌های زندگی و تجلی شکوهمند‌ترین عشق و ناب‌ترین مهربانی‌ها هستید.

به خاطر این عظمت‌ها، طبیب دل‌ها و نفوس، ولی امر و رهبر عزیزمان از کرامت و بزرگی شما تجلیل می‌کنند.

توصیف این هنر نمایی سخت است، اما شما پیروز این میدان هستید، شما هرگز فراموش نمی‌شوید، حماسه هایتان مانند دفاع مقدس جاودانه است، جامعه پزشکی ما را سرشار از افتخار ساخته اید، آن را مقدس و پاک و جذاب و پر فروغ و پر روح و بهشتی نموده اید، مشعل حیات و نور امید و نشاط را برافروخته اید، بیرق دار کرامت و شرف و عزت در این حرفه الهی شده اید. شما هرگز غروب نمی‌کنید. در حال عبور از زمستان هستید، بهار امسال را شما می‌سازید، اکنون خدا با شما و شما با خدا هستید. جان شما و جان مردم، نوروزتان مبارک.

در این لحظه‌های معنوی ماه مبارک رجب دعایتان می‌کنیم. " اللهم انی اسئلک موجبات رحمتک و عزائم مغفرتک و الغنیمة من کل بر و السلامة من کل اثم" خدا حافظ جانتان. دست‌هایتان را می‌بوسیم.


سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °