تلاش ها برای برهم زدن اعتماد میان مردم و مقاومت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:11 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۷۷۰۵۶۴
تاریخ انتشار : جمعه ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
سید حسن نصرالله: دشمنان برای برهم زدن اعتماد میان مردم و مقاومت تلاش می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد دشمن و رقیب (جریان غربگرای ۱۴ مارس) برای برهم زدن اعتماد میان مقاومت و مردم حامی آن که پشتیبان واقعی آن هستند، فعالیت می‌کنند.

مهمترین محور‌های سخنان نصرالله:

سالروز مبعث شریف نبوی (ص) و سالروز معراج پیامبر اسلام را تبریک می‌گویم، همچنین سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) را تسلیت عرض می‌کنم.

نیاز به سخن گفتن درباره موضوع «عامر الفاخوری» جاسوس رژیم اسرائیل برخاسته از علاقه و پایبندی ما به افکارعمومی در سایه شایعات و گمراه سازی است.

دشمن و رقیب برای برهم زدن اعتماد میان مقاومت و مردم حامی آن که پشتیبان واقعی آن هستند، فعالیت می‌کنند.

 نمی‌دانیم که آیا معامله‌ای در خصوص آزادی این مزدور وجود داشته است، بلکه آنچه ما می‌دانیم عدم وجود معامله در این زمینه است.

از همان ابتدای بازداشت این مزدور، فشار‌های شدید آمریکا بر اغلب مسئولان دولت آغاز شد.

فشار‌ها بر هر کسی که می‌توانست تسهیلاتی ارائه کند، اعمال شد، آنگاه آمریکا به تحمیل تحریم‌های مختلف و ممانعت از کمک‌ها به لبنان تهدید کرد تا این مزدور بدون قید و شرط آزاد شود.

فشار‌ها به شکل اساسی بر قضاتی اعمال شد که برخی از آن‌ها در برابر این فشار‌ها ایستادگی کردند، در حالی که برخی دیگر تسلیم شدند.

طی دو ماه اخیر، طرف‌هایی در دولت لبنان، مسئله الفاخوری مزدور را درسایه تهدید‌های آمریکا با حزب الله مطرح کردند که حزب الله بر مخالفت خود با آزادی وی تاکید کرد، چرا که حزب الله در قبال این مسئله بی طرف نیست.

این مسئله انسانی، مسئله مقاومت و حاکمیت است و نباید در برابر فشار‌ها تسلیم شد، باید از هر مسئول یا قاضی که در نبرد فشار‌ها مقاومت می‌کند، حمایت کرد.

از طریق رسانه‌ها از خبر آزادی الفاخوری مطلع شدم، پس از تصمیم منع سفر الفاخوری، آمریکایی‌ها تلاش کردند وی را از فرودگاه بیروت قاچاق کنند و فراری دهند، ولی طرف‌های امنیتی ذیربط با آن مخالفت کردند، ولی با وجود این مخالفت ها، آمریکا این جاسوس را با تجاوز آشکار به حاکمیت لبنان خارج کردند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°