آخرین جزئیات افزایش نرخ کرایه تاکسی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 25 خرداد 1400
کد خبر : ۷۷۰۵۸۴
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
قنادان آخرین جزئیات از افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۸ و ابتدای سال ۹۹ را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره آخرین جزئیات ابلاغ افزایش ۱۱ درصدی نرخ کرایه تاکسی در انتهای سال ۹۸ و ابتدای سال ۹۹ گفت: منتظر ابلاغ مصوبه فرمانداری تهران هستیم تا پس از آن کار توزیع برچسب کرایه با اعمال ۱۱ درصد افزایش را در بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی آغاز کنیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: باید تأکید کنم که در این بازه زمانی (تأیید مصوبه شورای شهر از سوی فرمانداری) هیچ راننده‌ای حق افزایش نرخ کرایه را ندارد و به طور حتم با آن دسته از رانندگانی که به شکل خود جوش نرخ کرایه را بالا می‌برند برخورد می‌شود.

قنادان تصریح کرد: نرخ مصوب شورا برای کرایه به شکل برچسب بر روی شیشه تاکسی‌ها نصب می‌شود و مسافران باید بدانند که این برچسب قیمت به معنی ابلاغیه نرخ کرایه است و نباید بالاتر از این نرخ وجهی را پرداخت کنند.

او ادامه داد: پس از تأیید مصوبه افزایش نرخ کرایه از سوی هیئت تطبیق ما به رانندگان اعلام خواهیم کرد چه زمانی برای دریافت برچسب نرخ کرایه جدید به دفاتر تاکسیرانی مراجعه کنند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ادامه داد: شهروندان می‌توانند تخلف رانندگان ناوگان تاکسیرانی در دریافت وجه اضافه و بالاتر از نرخ برچسب کرایه را به سامانه ۱۸۸۸ اطلاع رسانی کنند.

قنادان در پاسخ به این سوال که آیا رانندگان ناوگان تاکسیرانی باید برای دریافت برچسب کرایه جدید مبلغی پرداخت کنند یا خیر، گفت: هیچ هزینه‌ای از رانندگان دریافت نمی‌شود و اگر در طول سال ده بار نیز برچسب کرایه صادر شود، رانندگان تنها یکبار در ابتدای سال هزینه پروانه فعالیت خود را پرداخت می‌کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °