برخورد جدی با واحد‌های صنفی در نادیده گرفتنِ ابلاغیه بهداشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۷۷۰۶۷۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: در صورت سرپیچی واحد‌ها از ابلاغیه تعطیلی واحد‌های صنفی و مراکز تجاری در مرحله اول تذکر داده می‌شود و در صورت مقاومت، واحد متخلف پلمب می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "یدالله صادقی" تعطیلی واحد‌های صنفی غیرضروری و مراکز تجاری را الزامی خواند و افزود: اکثر واحد‌های صنفی و مراکز تجاری که تاکنون پایش شدند، این موضوع را رعایت کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در ادامه اتاق اصناف و پلیس اماکن نیروی انتظامی را مسئول نظارت بر تعطیلی واحد‌های غیرضروری عنوان کرد و گفت: در مورد واحد‌هایی که از مواد ابلاغیه اخیر سرپیچی می‌کنند هم در مرحله اول تذکر داده می‌شود و در صورت مقاومت طبق ماده ۲۸ قانون نظام صنفی واحد‌های صنفی که از قوانین سرپیچی کنند، تعطیل و پلمب می‌شوند.

در پی دستور رئیس جمهور، رو شنبه تعطیلی مراکز تجاری به جز تامین کنندگان مایحتاج ضروری شهروندان همانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت ها، نانوایی ها، میوه فروشی ها، میادین تره بار و داروخانه‌ها تا ۱۵ فروردین در سطح استان به فرمانداران استان تهران ابلاغ شد، اما مشاهدات میدانی در برخی مناطق نشان می‌دهد که هنوز همه واحد‌های غیرضروری تعطیل نشده‌اند.
 
"حمید گودرزی" معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران دیروز(یکشنبه) درباره تعطیلی برخی اصناف گفت: فعالیت تمام اصناف، میادین ورزشی و موزه‌ها به جز فروشگاه‌های زنجیره‌ای، نانوایی ها، میادین میوه و تره بار، داروخانه‌ها و تعمیرگاه‌ها تعطیل خواهند بود.
برچسب ها: اصناف ، کرونا ، تعطیل
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۷۹°    ۲۰.۹۹°