دبیر ستاد مقابله با کرونا: همه نهاد‌ها پای کار آمدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:22 - پنجشنبه 14 اسفند 1399
کد خبر : ۷۷۰۷۰۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
دبیر ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد:​ همه نهاد‌ها برای مبارزه با بیماری کرونا به خوبی پای کار آمدند و با تمام وجود دلشان می‌خواهد برای مردم قدم بردارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای حمیدرضا جمشیدی با تبیین اقدامات کمیته‌های این ستاد در پاسخ به پرسش خبرنگاران گفت: هر کمیته‌ای با مسئولیت وزیر مربوطه اش تشکیل شده است و هر یک از این کمیته‌ها در ابعاد مختلف شرح وظایف مشخصی دارند که در ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسیده است.

وی افزود: حجم اقدامات این کمیته ها، وزارتخانه‌های مختلف، نیرو‌های مسلح اعم از ارتش، سپاه و بسیج و نیز نهاد‌های عمومی مانند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و بنیاد مستضعفان و جانبازان بسیار خوب است.

دبیر ستاد ملی مبارزه با کرونا همکاری نهاد‌های مختلف را بسیار گسترده و برخی فعالیت‌ها را شبانه روزی دانست و گفت: با این حال مشکل، مشکل ساده و کوچکی نیست و هر چه تلاش می‌کنیم جای کار و فعالیت بیشتر وجود دارد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از مردم به علت رعایت دستورات وزارت بهداشتی و همکاری با دولت در ماندن در خانه، درباره روز سیزدهم نوروز ابراز نگرانی کرد. وی از مردم خواست در این روز در خانه بمانند و زحمات یک ماهه خود را هدر ندهند.
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°