خرید تضمینی گندم؛ هر کیلو 2500 تومان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:49 - سه‌شنبه 12 اسفند 1399
کد خبر : ۷۷۰۷۶۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
قیمت گندم در خرید تضمینی از کشاورزان به ازای هر کیلوگرم 2500 تومان اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیئت دولت، قیمت تضمینی خرید گندم به ازای هر کیلوگرم، مبلغ ۲۵ هزار ریال تعیین شد.
 
دولت همچنین با اختصاص تسهیلات برای خرید تضمینی گندم از کشاورزان در سال ۹۹ موافقت کرد.
 
تخصیص اعتبار برای زلزله زدگان آذربایجان غربی
هیئت وزیران با تخصیص مبلغ یک هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال اعتبار به تفکیک مبلغ یک هزار و ۵۳۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه‌ای و مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای بازسازی بخش‌های خسارت دیده ناشی از زلزله استان آذربایجان غربی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موافقت کرد.

بر این اساس، کمک‌های چندگانه بلاعوض، به تفکیک جهت احداث تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی شهری به ازای هر واحد مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال، احداث چهار هزار واحد مسکونی روستایی به ازای هر واحد یکصد میلیون ریال، تعمیر واحد‌های مسکونی شهری و روستایی و تجاری به ازای هر واحد ۵۰ میلیون ریال، تامین لوازم معیشتی (لوازم خانگی و سرمایه‌ای) واحد‌های مسکونی آسیب دیده به ازای هر واحد ۵۰ میلیون ریال و احداث ۳۷۰۰ واحد جایگاه دامی به ازای هر واحد ۵۰ میلیون ریال تخصیص می‌یابد.

همچنین، پرداخت کمک هزینه اسکان موقت برای تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی شهری به ازای هر واحد مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال و برای چهار هزار واحد مسکونی روستایی به ازای هر واحد یکصد میلیون ریال، از دیگر مصوبات دولت بود.

هیات دولت در ادامه مقرر کرد اعتباراتی به منظور تأمین هزینه‌های پشتیبانی و ارائه خدمات فنی و مدیریتی و آواربرداری و نیز تامین و آماده‌سازی زمین، تاسیسات زیربنایی، آزادسازی معابر و احداث زیرساخت داخل روستا‌های زلزله‌زده این استان تخصیص یابد.

تصویب اختصاص اعتبار جهت تامین آب شرب شهر‌های بابل و بابلسر

با تصویب هیات وزیران، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای اجرای اقدامات پیشگیرانه به جهت تامین آب شرب شهر‌های بابل و بابلسر از طریق سد البرز و لزوم تکمیل تصفیه‌خانه‌های اضطراری شهر‌های مذکور به منظور افزایش کیفیت و کاهش کدورت آب شرب، اختصاص می‌یابد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۵°