دستور رئیس جمهور به وزیران بهداشت، نفت و کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:32 - جمعه 15 اسفند 1399
کد خبر : ۷۷۰۸۱۹
تاریخ انتشار : جمعه ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
رئیس جمهور در تماس تلفنی جداگانه با وزیران بهداشت، نفت و کشور ضمن گفتگو درباره روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، دستورات لازم را در حوزه وظایف هر یک از این وزارتخانه‌ها صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای روحانی در این تماس‌ها تاکید کرد که روند اجرای طرح به گونه‌ای باشد که هنگام بازگشت مسافران در مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها ازدحام ایجاد نشود و روند طرح غربالگری را کند نکند.

رئیس جمهور در گفتگو با وزیر نفت، دستورات لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر کرد. آقای روحانی تاکید کرد که مردم باید مطمئن باشند هیچ خللی در تمام ساعات شبانه روز مشکلی در تامین بنزین نخواهند شد و نباید به شایعات بی‌اساس توجه نکنند.

رئیس جمهور در تماس با وزیر کشور هم بر حسن اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید و خاطرنشان کرد که همه محدودیت‌ها طبق ابلاغیه‌های کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا باشد و از هرگونه اقدام سهل‌گیرانه و یا سختگیرانه خارج از مفاد ابلاغیه ها، خودداری شود. آقای روحانی همچنین گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی برای حفظ سلامت مردم و مدیریت متمرکز مبارزه با ویروس کرونا است و در نحوه اجرا نباید امنیت خاطر جامعه را خدشه‌دار کند.

رئیس جمهور همچنین در تماس با وزیر بهداشت ضمن دریافت گزارش جدید از اقدامات ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید کرد که همه دستگاه‌ها باید در خصوص پاسخگویی بهنگام و رفع شبهه‌ها و مقابله با شایعات اقدامات لازم را به عمل آورند.
برچسب ها: روحانی ، دستور ، بهداشت ، کشور ، نفت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۳°