بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی در سومین جلسه مجازی مجلس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:58 - پنجشنبه 14 اسفند 1399
کد خبر : ۷۷۰۹۰۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری سومین جلسه آزمایشی مجازی صحن مجلس گفت: فعلا به مدت دو هفته جلسه حضوری در صحن علنی نخواهیم داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
اسدالله عباسی از برگزاری سومین نشست مجازی آزمایشی مجلس برای بررسی مسائل جاری کشور خبر داد و گفت: در نشست امروز در مورد طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و ابعاد شیوع کرونا، برنامه‌های دولت و اعتبارات اختصاص یافته برای درمان آن بحث و گفتگو شد و درباره برگزاری کم و کیف جلسات مجلس از نمایندگان نظرخواهی شد.

او با بیان اینکه در ادامه نشست امروز جلسه هیئت رئیسه برگزار و در مورد کم و کیف برگزاری جلسات آینده مجلس تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد، افزود: امیدواریم بتوانیم وظیفه مجلس را در این شرایط سخت به خوبی ایفا و راهکار‌های مناسبی را برای تسهیل امور اتخاذ کنیم.

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس دهم ادامه داد: در نشست امروز علاوه بر بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی که مجلس دولت را برای اجرای آن همراهی کرد در مورد حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و مردمی که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند از جمله بنگاه‌های تولیدی و همراهی سیستم نظام بانکی با مردم بحث و گفتگو شد.

عباسی یادآور شد: دستور جلسات مجلس را اولویت بندی می‌کنیم و آنچه که نیاز کشور بوده و برخی از موضوعاتی که اعاده شده از شورای نگهبان است و باید در مجلس دهم به اتمام برسد را در دستور کار قرار می‌دهیم و اعلام خواهیم کرد.

او گفت: بر اساس نظر ستاد مبارزه با کرونا به مدت دو هفته برگزاری جلسات علنی مجلس را به تعویق انداختیم و بعد از تعطیلات به زودی زمان برگزاری جلسات با فناوری دیجیتالی دوسویه را اعلام خواهیم کرد.
 
بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی و موضوع حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه از مهمترین محور‌های جلسه مجازی امروز مجلس بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۷°