هشدار جدی مقاومت اسلامی عراق به آمریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 28 خرداد 1400
کد خبر : ۷۷۱۰۲۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
سخنگوی جنبش النجبا عراق در توییتی نوشت که مقاومت اسلامی عراق هر گاه اراده کند، قادر به در هم‌کوبیدن پایگاه‌های آمریکا خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نصر الشمری در گفتگو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی محور مقاومت هم تاکید کرد که مقاومت عراقی‌ها در برابر اشغالگران آمریکایی تا حضور غیرقانونی آن‌ها در کشور هیچگاه متوقف نخواهد شد.
 
هشدار جدی مقاومت اسلامی عراق به آمریکا

الشمری در گفتگو با شبکه تلویزیونی «النجباء» اظهار داشت: اگر انتخاب بین آن باشد که ما کشته شویم، بمیریم و مورد هدف قرار گیریم و یا اشغالگری آمریکا را بپذیریم و آن هم با این میزان از گستاخی، جنایت و بی احترامی به خون، کرامت و حاکمیت عراق، بدون شک ما با کمال میل درگیری و مواجهه را انتخاب می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ما در این راه مواجهه نظامی را بر خواهیم گزید، گفت: رویارویی ما با آمریکا و نیرو‌های اشغالگر عراق علنی شده است.

الشمری تاکید کرد که ما متوقف نخواهیم شد و بگذارید همگان از این پیام مطلع باشند تحت هیچ شرایطی خواه با روی کار آمدن دولتی نزدیک به آمریکا و یا دولتی غیر همپیمان با آن، مقاومت جز تا هنگام خروج آخرین سرباز اشغالگر آمریکایی از سرزمین عراق متوقف نخواهد شد و این یک تصمیم قطعی، واضح و نهایی است.

پیشتر، کمال الحسناوی، معاون دبیرکل جنبش «الابدال» عراق هم هشدار داده بود در صورتی که هر گونه حمله جدید علیه الحشد الشعبی و گروه‌های مقاومت انجام شود، این بار پاسخ بسیار کوبنده‌ای به آمریکایی‌ها خواهیم داد.

از عراق خبر می‌رسد ارتش و نیرو‌های مردمی عراق حمله عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش به استان دیاله در شرق این کشور را دفع کردند.
 
هشدار جدی مقاومت اسلامی عراق به آمریکا

ارتش عراق و تیپ چهارم حشد شعبی با حمله داعش در منطقه عملیاتی دریاچه «حمرین» استان دیالی در شرق عراق مقابله کرد.

این چهارمین حمله داعش به دیالی واقع در شرق عراق طی چهار روز اخیر است که نیرو‌های حشد شعبی آن را خنثی می‌کنند.

عناصر تروریستی داعش روز دوشنبه نیز قصد حمله به منطقه «نفط‌خانه» در شرق دیالی را داشتند که با مقاومت نیرو‌های حشد شعبی مواجه شدند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °