با تمام توان در میدان مبارزه با کرونا حضور داریم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۷۷۱۰۳۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح؛
سرلشکر باقری گفت: نیروهای مسلح از ابتدای شیوع ویروس کرونا فعالیت های مقابله ای خود را با تمام توان و در هماهنگی کامل با بخش بهداشت و درمان کشور آغاز کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا (ع) نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح جمهوری‌اسلامی از ابتدای شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های مقابله‌ای خود را در حوزه پدافند زیستی آغاز کردند و به مرور این فعالیت‌ها را توسعه دادند و امروز نیز با تمام توان و در هماهنگی کامل با سیستم بهداشت و درمان کشور در مقابله با کنترل این ویروس در میدان حضور دارند.

سردار سرلشکر پاسدار "محمد باقری" از ارزیابی سلامت ۷۰ میلیون ایرانی در طرح بسیج ملی غربالگری خبر داد و گفت: امروز قرارگاه‌های متعددی از نیروهای زمینی ارتش و سپاه در کنار مجموعه‌های بیمارستانی ثابت و سیار ما در نیروهای مسلح در حال ارائه خدمات به مردم هستند. بیش ۱۱۰۰ بیمار کرونایی در این بیمارستان‌ها بستری هستند و تحت درمان قرار دارند، همچنین نیروهای مسلح از ظرفیت ۳ هزار تخت دیگر برای پذیرش بیماران برخوردارند.

باقری در ادامه گفت: خدا را شاکریم در روزهای اخیر با کاهش ورودی افراد به بیمارستان‌ها مواجه بودیم و از طرفی بیماران بهبود یافته و ترخیص شده در سطح مجموعه‌های در مانی نیروهای مسلح رشد خوبی داشته است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با بیان اینکه امروز در حوزه غربالگری و شناسایی وضع سلامت جامعه با مشارکت وزارت بهداشت و درمان و بسیج طرح بسیج ملی غربالگری با سرعت ادامه دارد، گفت: بسیج جامعه پزشکی با سازماندهی بیش از ۸۰۰ هزار بسیجی و بکارگیری ۵۰۰ نفر از آنان در کنار دیگر دستگاه‌ها توانسته اند تا امروز وضعیت سلامت بیش از ۷۰ میلیون ایرانی را مورد ارزیابی قرار دهند.

برچسب ها: سرلشکر باقری ، کرونا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۵۱°    ۲۶.۹۹°