خطر کرونا هنوز تهران را تهدید می‌کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۷۷۱۰۵۷
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تصمیم گیری مسئولان بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی و ماندن مردم در خانه را خواستار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با تاکید بر اینکه نباید فریب آرامش را خورد، تصمیم گیری مسئولان بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی و ماندن مردم در خانه را خواستار شد.

دکتر علیرضا زالی گفت: شرایط بیماری کرونا در تهران هنوز به ثبات نرسیده است و نباید فریب کاهش مراجعات به مراکز درمانی را خورد.

او افزود: کمتر شدن مراجعات به مراکز درمانی نباید موجب شود گمان کنیم که خطر این بیماری در تهران فروکش کرده است، چون هنوز برخی از مسافران به خانه خود برنگشته اند و این دسته از افراد می‌توانند ناقل ویروس به دیگران باشند.

زالی با تاکید بر اینکه خطرات دوره نهفتگی بیماری هنوز نمایان نشده است، افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی نباید دچار خدشه شود، زیرا در چند روز گذشته با اجرای این طرح، وضع تا حدودی قابل قبول شده است.

او گفت: تصمیمات ما نباید با ماندن مردم در خانه تناقض داشته باشد، زیرا در این صورت دوباره شاهد طوفانی شدن بیماری خواهیم بود.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: باید منتظر تکانه‌های بیماری در تهران باشیم، زیرا شرایط در تهران هنوز به ثبات نرسیده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱.۷۹°    ۵.۹۹°