تامین منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 17 آذر 1400
کد خبر : ۷۷۱۱۳۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
رئیس سازمان برنامه و بودجه از آمادگی دولت برای تامین بخشی از منابع لازم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای نوبخت افزود: آماده ایم بخشی از بدهی‌های دولت به تامین اجتماعی را با واگذاری اموال و سهام بپردازیم مشروط بر اینکه همه آن‌ها صرف همسان سازی حقوق شود.
آقای نوبخت درباره بازنشستگان کشوری هم گفت: برای۲۰ گروه شغلی بازنشستگان کشوری حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان توزیع خواهد شد تا همسان سازی به شکل عادلانه انجام شود.
به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه برای افرادی که در گروه‌های یک تا پنج قرار گرفتند از یک میلیون و ۱۳۵ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۹۴ هزار تومان به دریافتی شان افزوده خواهد شد. سطوح ۶ تا ۱۱ نیز از ۷۲۵ هزار تومان تا ۷۸۱ هزار تومان؛ برای سطوح ۱۲ تا ۱۶ بیش از ۸۰۰ هزار تومان و برای افرادی که در گروه ۱۷ تا ۲۰ قرار گرفته‌اند از ۹۰۰ هزارتا ۹۵۶ هزار تومان افزایش پرداختی اعمال خواهد شد.
آقای نوبخت درباره افزایش سقف بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری هم گفت: بیمه تکمیلی آن‌ها نسبت به سال ۹۸ حدود ۲،۵ برابر خواهد شد، این افزایش در حالی است که نسبت به سال قبل بازنشستگان نباید سهمیه بیشتری بپردازند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳.۷۹°    ۷.۵۹°