ویزیت زندانیان، روزی سه بار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 06 مهر 1400
کد خبر : ۷۷۱۲۰۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: زندانیان در طول شبانه روز سه بار ویزیت می‌شوند و دو بار هم زندان‌ها ضد عفونی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 اصغر جهانگیر درباره شرایط زندان‌های کشور افزود: آرامش در زندان‌ها برقرار است و روال عادی از نظر بهداشتی در همه بند‌های زندان‌ها پیگیری می‌شود.
 وی گفت: روزانه سه نوبت زندانیان ویزیت می‌شوند و هرکس که علایم اولیه بیماری را داشته باشد از سایر زندانیان جدا می‌شود و پس از بررسی‌های لازم چنانچه تشخیص داده شود به کرونا مبتلا شده است، به بیمارستان منتقل خواهد شد.
این مقام قضایی ادامه داد: در طول روز دو نوبت بخش‌های عمومی زندان ضدعفونی می‌شود و برخی مطالب مطرح شده درباره وضع نامطلوب در زندان‌ها صحت ندارد.
 وی همچنین در پاسخ به این سوال که برای تامین سلامت کادر زندان‌ها چه پیش بینی‌هایی شده است، افزود: شرایط نیرو‌ها و کادر زندان‌ها هر روز به صورت ویژه بررسی می‌شود و ما دستورالعمل‌های ویژه‌ای را برای حفظ سلامت کارکنان زندان‌ها در نظر گرفته ایم. br
جهانگیر تصریح کرد: نظارت ویژه به سلامت کارکنان از این منظر انجام می‌شود که چنانچه فردی علایم بیماری را داشته باشد از سایر کارکنان جدا و در بدو ورود نیز سلامت کارکنان به صورت کامل بررسی و ارزیابی می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۵۱°    ۲۶.۹۹°