برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم؛ زمستان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:13 - سه‌شنبه 12 اسفند 1399
کد خبر : ۷۷۱۴۰۴
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
مسئول کانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم از برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم در زمستان امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار محمدعلی آسودی مسئول کانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم از برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم در زمستان امسال خبر داد و محور‌های برگزاری پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم را به این شرح اعلام کرد: آثار پژوهشی تاریخی در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقاومت، تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت، خاطره، زندگینامه شهدا، داستان، رمان، اعتقادی فرهنگی و اجتماعی، جنگ نرم و اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی، سیاسی، امنیتی و دفاعی، پزشکی و پیراپزشکی، فنی و مهندسی و ترجمه زبان‌های دیگر در این محورها.
وی با اشاره به اینکه امسال بخش ویژه نیز به حاج قاسم سلیمانی اختصاص داده شده است، گفت: هر کسی که خاطره، داستان در قالب کتاب از حاج قاسم سلیمانی دارد، می‌تواند در بخش ویژه جشنواره شرکت کند. حضور در بخش ویژه جشنواره برای عموم آزاد است و غیر پاسداران نیز می‌توانند در این بخش از جشنواره شرکت کنند.
سردار آسودی با بیان اینکه انتخاب کتاب سال از سال ۸۸ به بعد باید باشد، گفت: افرادی که کتاب‌های خود را برای بار اول در پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم می‌فرستند، مشکلی برای شرکت در این جشنواره ندارند.
وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا پایان مرداد ۹۹ است و شرکت کنندگان می‌توانند از هر موضوع سه جلد را برای داوری به روش‌هایی که ذکر می‌شود، ارسال کنند. شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت پاسداران اهل قلم فرم شرکت در جشنواره را پر کنند و به همراه کتاب برای دبیرخانه پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم به صندوق پستی ۱۱۳/۱۶۴۶۵ ارسال کنند.
همچنین افرادی که در تهران هستند می‌توانند با مراجعه حضوری به خیابان کریمخان زند _خیابان خردمند جنوبی_ کوچه مهاجر_ پلاک ۱۱ طبقه اول مراجعه کرده و فرم تکمیل شده اطلاعات فردی به همراه سه جلد از کتاب را جهت داوری تحویل این دبیرخانه دهند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۵°