انسجام مردمی بیشتر با شیوع کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 30 خرداد 1400
کد خبر : ۷۷۱۴۲۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: انتشار ویروس "کرونا" تشکل‌های مردمی در مقابله با بحران‌ها از جمله ویروس کرونا را منسجم و سازماندهی‌ کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "سعید محمد" فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در بازدید از قرارگاه مردمی مدافعان سلامت شهر تهران گفت: گرچه ویروس کرونا در سطح ایران و جهان مشکلات فراوانی را برای سلامت مردم ایجاد کرده است و یک تهدید جدی برای همه جوامع محسوب می‌شود، اما در کشور ما، فرصت‌هایی را ایجاد کرده که یکی از آن‌ها ایجاد تشکل‌ها و سازماندهی‌های مردمی است که در مقابله با بحران‌ها بتوانند شکل بگیرند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) افزود: امروز ما شاهد این هستیم که مجموعه‌های مردمی در کنار هم شکل گرفته‌اند و توانمندی این را دارند که بتوانند با هر بحرانی مقابله کنند.

محمد با اشاره به سازماندهی مناسبی که در ۳۵۴ محله شهر تهران در این زمینه انجام شده است افزود: بحمدالله هم در حوزه آموزش و هم در حوزه توزیع مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و شناسایی افرادی که دچار این بیماری شدند و پیگیری برای درمان و کمک در دوران نقاهت آنها، تأمین مایحتاج زندگی آن‌ها اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) بیان کرد: این سازماندهی مختص تهران نیست و در ۱۸ استان دیگر هم پایه‌ریزی و انجام شده است و در دیگر استان‌ها نیز در حال پیگیری است.

محمد گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) نیز در کنار دیگر عزیزان این عرصه در حال خدمت‌رسانی است و هر نیازی که از سوی این مجموعه اعلام می‌شود در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم تا دست به دست هم با همان روحیه دوران دفاع مقدس و با بسیج مردمی بتوانیم بر این بحران غلبه پیدا کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °