کشف بیش از ۲۱۴ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:36 - جمعه 17 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۷۷۱۴۷۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۲۱۴ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی در سراسر کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در ادامه طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالا‌های بهداشتی در سطح کشور، همچنان رصد اطلاعاتی مبدأ و مقصد کالا‌های بهداشتی در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد.

او افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی، انبار‌ها و مراکز متخلف پخش کالا‌های بهداشتی را شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی اقدام به بازرسی از انبار‌های مورد نظر می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از واحد‌های صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها، ۲۱۴ هزار و ۶۳۹ عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۱۷۷ هزار و ۹۰۰ عدد دستکش، ۲۳ هزار و ۲۶۰ عدد انواع ماسک، ۱۳ هزار و ۴۷۹ عدد مواد ضدعفونی کننده و انواع تجهیزات پزشکی کشف و همچنین ۳۱۹ مرکز عرضه متخلف تجهیزات بهداشتی را نیز پلمب کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه تجهیزات بهداشتی مکشوفه به وزارت بهداشت و درمان و در استان‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی تحویل شد، عنوان کرد: در این باره ۵۷ محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه احتکار و قاچاق کالای بهداشتی، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۸°