تعطیلی مطب‌های دندانپزشکی تا اطلاع ثانوی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:58 - جمعه 27 فروردين 1400
کد خبر : ۷۷۱۵۳۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
رئیس مرکز پیوند و درمان وزارت بهداشت: خدمات اورژانسی دندانپزشکی تنها در کلینیک‌های منتخبی که دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام کرده اند مجاز است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مهدی شادنوش با اشاره به تبدیل ویروس کرونا به آزمونی جدی برای جوامع بشری در این روزها، گفت: لازم است برای غلبه بر این ویروس منحوس همه‌ی آحاد جامعه همکاری داشته باشند.

وی گفت: با توجه به ضرورت جریان چرخه زندگی مردم و صاحبان مشاغل در طبقات مختلف اجتماعی نباید از رعایت مسائل و موارد بهداشتی در برابر این ویروس غافل شویم و به عنوان یک امر عادی تلقی شود.
او افزود: با توجه به ابلاغ دستورالعمل‌های مختلف سازمان جهانی بهداشت مردم می‌توانند در حوزه بهداشت به عنوان مشاغل پرخطر اعلام شده است.
در روز‌های گذشته برای ارائه خدمات به بیماران دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های بالینی متعددی در حوزه مدیریت بیماری‌های مختلف در کشور ابلاغ شده است.
برای کار‌های اورژانسی مشکل ندارند
شادنوش گفت: در حوزه دندانپزشکی که سازمان بهداشت جهانی از آن به عنوان یک شغل پر خطر نام برده است خدمان اورژانسی دندانپزشکی تنها در کلینیک‌های منتخب دانشگاه‌های علوم پزشکی با رعایت موازین و پروتکل‌های اعلام شده مجاز است و مطب‌های دندانپزشکی مجاز به فعالیت نمی‌باشند.

رئیس مرکز پیوند و درمان وزارت بهداشت با اشاره به توزیع ۵۴۰ هزار بسته حمایتی برای بیماران خاص و نیازمند حمایت‌های ویژه در ۱۰ استان طی روز‌های گذشته افزود: این بسته‌های حمایتی در سایر استان‌ها نیز توزیع خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۵°